MMA

Norman Parke zawalczy z Michałem Pasternakiem!? „Nie w FAME, nie w High League, a już na pewno nie w Prime”

Norman Parke wróci do Polski i stoczy kolejny pojedynek? Rzucił właśnie wyzwanie podopiecznemu Mirosława Oknińskiego.

„Stormin” to doświadczony zawodnik, były tymczasowy mistrz KSW, który w przeszłości bił się także w oktagonie UFC. Z czasem jednak zdecydował się przejść do freak fightów i zyskał duże grono kibiców, nie tylko występami na konferencjach, ale także pojedynkami w klatce.

Norman Parke rzuca wyzwanie kolejnemu rywalowi

Irlandczyk bił się w FAME oraz Prime Show MMA, a nawet mówiło się o jego walce w High League. Popadł jednak w konflikt z federacjami freakowymi i ostatni pojedynek stoczył w organizacji sportowej we Francji. Na pełnym dystansie wypunktował Juniora Orgulho.

Teraz rzucił Michałowi Pasternakowi. Zamieścił jego zdjęcia na social mediach oraz napisał – Jedziemy Pasternak! Lipiec, bądź gotowy.

W komentarzach na Facebooku pytany przez kibiców o federację dodał – Nie FAME, nie High League i już na pewno nie Prime MMA…

Wpis udostępnił na swoich social mediach sam wyzwany do walki zawodnik oraz jego trener. Co ciekawe, pojawił się także komentarz Dominika Zadory, który zaprosił Irlandczyka do starcia w kickboxingu albo boksie w małych rękawicach.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.