GROMDA

Ulubieniec kibiców wraca do ringu! „Goat” zawalczy na gali GROMDA 14!

Federacja zapowiedziała kolejnego zawodnika, którego zobaczymy na gali GROMDA 14. Do akcji powraca ulubieniec kibiców Łukasz Parobiec.

„Goat” to najbardziej doświadczony bijok GROMDY. Ma na swoim koncie aż 11 pojedynków, w tym 8 zwycięstw. Nie ukrywa, że ma na celowniku mistrzowski tytuł, który aktualnie należy do Mateusza Kubiszyna, jednak po drodze musi pokonać jeszcze jednego rywala.

Jeśli na gali GROMDA 14 odniesie zwycięstwo, zapewne w następnym pojedynku zobaczymy go walczącego o pas. Federacja tak zapowiedziała jego udział w nadchodzącej gali:

„Przystojny drań i pieszczoszek fanów. GOAT wraca do gry! Po szybkim znokautowaniu topowego ulicznika KOTS jak kultowy One-Punch Mickey, odpala bitne turbiny w drodze do walki o pas mistrzowski GROMDA. Gotowy rozwalić kolejnych mocnych zakapiorów i rozpętać krwawą awanturę. Kto stanie tym razem na drodze polskiego Tong Po?”

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

Limitowana pula biletów na eBilet.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.