UFC

UFC: Green NOKAUTUJE Dawsona w 33 sekundy! Zaskoczenie w walce wieczoru! [WIDEO]

Main eventem UFC Vegas 80 była walka w wadze lekkiej. Grant Dawson zmierzył się z Bobbym Greenem.

Odbierz bonusy i oglądaj UFC Vegas 80 za darmo!

Popularny „KGD”, podobnie jak walcząca wcześniej Karolina Kowalkiewicz, reprezentował American Top Team. Fighter znalazł się w UFC w 2017 roku przez Dana White’s Contender Series, gdzie poddał w 2. rundzie swojego przeciwnika. W dotychczasowych 9. pojedynkach Grant Dawson nie zaznał porażki.

Naprzeciwko fightera ATT na UFC Vegas 80 stanął Bobby Green. Popularny „The King” to prawdziwy weteran oktagonu, który stoczył w nim 22. walki. Amerykanin radził sobie z bardzo różnym skutkiem, zwłaszcza w ostatnich latach. Od 2020 roku nie zdołał zaliczyć 2. wygranych z rzędu, choć jego pojedynki często były niezwykle ekscytujące.

Graj i oglądaj gale UFC na żywo!

UFC: Dawson vs Green – RELACJA

RUNDA 1

Green z nisko opuszczonymi rękoma podszedł do Dawsona, który atakuje obszernymi cepami. Trafił jednak Bobby Green! Padł na desk „KGD”, a „King” zwycięża przez KO!

Sprawdź!  Marvin Vettori podczas walki z Kevinem Hollandem pobił rekord UFC, należący dotychczas do Bartosza Fabińskiego

Wynik walki: Bobby Green wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.