UFC

UFC: Marina Rodriguez skończyła Waterson w 2. rundzie! [WIDEO]

W jedynym pojedynku pań w karcie głównej UFC Vegas 79 spotkały się Marina Rodriguez i Michelle Waterson-Gomez.

OGLĄDAJ GALE UFC NA ŻYWO!

Doświadczona Brazylijka w starciu z „Karate Hottie” szukała odbicia się po dwóch porażkach z rzędu. Rodriguez przegrała w 3. rundzie po ciosach Amandy Lemos, a przed kilkoma miesiącami w maju uległa jednogłośną decyzją Virnie Jandirobie. Mimo to Marina po 11 walkach w organizacji mogła się pochwalić rekordem 6-3-2. Tego wieczoru mierzyła się z Michelle Wterson-Gomez.

Amerykanka to wieloletnia reprezentantka UFC, która przed dzisiejszym stoczyła 13 pojedynków w oktagonie. „Karate Hottie” dobrze znana jest polskim kibicom MMA, choć sama ma mieszane wspomnienia z naszymi rodaczkami. O ile w marcu 2019 roku pokonała Karolinę Kowalkiewicz, o tyle 7 miesięcy później poniosła porażkę z rąk Joanny Jędrzejczyk.

Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo.

UFC: Rodriguez vs Waterson-Gomez – RELACJA

RUNDA 1

Waterson-Gomez szybko zaczęła z kombinacją bokserską i kopnięciem na nogę, po czym z łatwością obaliła Rodriguez. Aktywna z dołu Brazylijka, ale zdecydowanie przeważa Amerykanka. Marina spycha z siebie oponentkę, wraca na nogi i odwróciła klincz na siatce na swoją korzyść. Kilka mocnych kolan na korpus w wykonaniu Rodriguez, Waterson-Gomez ponownie idzie w nogi. Mocno bije Brazylijka, łokcie lądują na głowie, dokłada kolana i serię ciosów na głowę! Przetrwała to Amerykanka, która po próbie obalenia ucieka do stójki i inkasuje kolejne razy. Latające kolano, mocne łokcie i kolana na głowę Amerykanki, która ma już zdewastowaną twarz. Znów ruszyła po nogi „Karate Hottie”, którą zaraz obejrzy lekarz. Rodriguez natychmiast rusza z atakiem po powrocie i wylądowała z góry przy próbie obalenia.

Sprawdź!  Justin Gaethje o potencjalnej walce z Conorem McGregorem: "Ludzie zapamiętają, że miałem okazję z nim walczyć, a prawda jest taka..."

RUNDA 2

Rodriguez zaczęła spokojnie, trafiła na głowę i kolano Amerykanki. Waterson-Gomez stara się odpowiedzieć i łapie klincz. Tam jednak Marina mocno bije kolanami na tułów. Trafiła jeszcze na rozerwaniu, dołożyła kolano na wątrobę inkasując przy tym cios w kontrze. Amerykanka ratuje się klinczem na siatce, ale wyłapuje zaraz łokieć i kolano. Nie udaje się obalić Waterson-Gomez, którą Rodriguez kończy ciosami z góry.

Wynik walki: Marina Rodriguez wygrywa przez TKO w 2. rundzie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.