UFC

UFC: Borralho przedłużył serię! Pewna wygrana po jednogłośnej decyzji sędziów! [VIDEO]

Do ciekawego starcia doszło w dywizji średniej. Pukający do TOP 15 Caio Borralho zmierzył się przed rodzimą publicznością z Abusem Magomedovem.

Brazylijczyk podczas UFC Sao Paulo walczył o 12. wygraną z rzędu. Caio Borralho dobrze znany jest polskim fanom. W ostatnim występie, który miał miejsce w kwietniu bieżącego roku poddał w 2. rundzie Michała Oleksiejczuka. Wcześniej zaś pewną decyzją pokonał pewną decyzją trenującego w Ankosie MMA Makhmuda Muradova.

Tym razem „The Natural” spotkał się z Abusem Magomedovem. Dagestańczyk z niemieckim paszportem wystąpił raz w KSW, gdzie pokonał Cezariusza Kęsika. Po szybkiej wygranej przez TKO w debiucie dla UFC spotkał się z obecnym mistrzem wagi średniej, Seanem Stricklandem. Amerykanin znokautował go już w drugiej, z zaplanowanej na pięć rund walce.

UFC: Borralho vs Magomedov – RELACJA

RUNDA 1

Borralho rozpoczął pojedynczym kopnięciem na kolano, Abus spróbował ciosu na korpus, ale był bardzo niecelny. Caio straszy high kickiem, doskakuje z kombinacją haków na głowę dagestańskiego Niemca. Magomedov straszy prawy „hajem”, spychając Brazylijczyka w drugą stronę. „The Natural” czeka na szansę do skontrowania, trafił go prawym Abusa. Magomedov nie szarżuje, jak zwykle ma w zwyczaju. Borralho postraszył kopnięciami i uderzeniami i poszedł po sprowadzenie! Z łatwością uciekł mu Niemiec. Borralho doskoczył z mocnym lewym, Magomedov zatrzymał twarz oponenta otwartą dłonią. Caio szybko po powrocie poszukał szansy ataku i trafił rywala.

Sprawdź!  Valentina Shevchenko wygrywa po niezwykle trudnym pojedynku!

RUNDA 2

Borralho szybko zaczął od frontu na korpus, ale Magomedov spycha go na siatkę. Tam też postraszył frontalnym kopnięciem na głowę, ale bez sukcesu. Caio dał się zamknąć na siatce, oponent trafił serią, którą odczuł Brazylijczyk. Borralho szuka middle kickiem wątroby Niemca z Dagestanu, Abus oberwał dwukrotnie prawym hakiem, ruszył Brazylijczyk z ofensywą. Dobrze blokuje kopnięcia „The Natural”, odpowiedział swoimi uderzeniami i nie dał się zamknąć na siatce. Brazylijczyk świetnie czuje dystans i unika frontów na głowę. Mocny cios Abusa, ale daleki był od skończenia Borralho, który odpowiedział zaraz latającym kolanem! Kolejne ciosy Caio dochodzą głowy, a Magomedov pokazuje się bardzo dobrze kondycyjnie… Ale nic poza tym.

RUNDA 3

Magomedov szybko ruszył z serią cepów, po czym poszły kopnięcia. Borralho czai się na kontrę, po czym trafia kopnięciami. Dobrze odpowiedział Abus, który też straszy high kickiem. Mocna wymiana w krótkim dystansie, ale daleko jest od skończenia walki przed czasem. Magomedov zainkasował kolejne ciosy Caio, który nie rzucił się z wirem ciosów, ale trafił zarówno rękoma, jak i kopnięciem. Było kolano Borralho, który nie bał się wejść w parter za uciekającym Magomedovem. „The Natural” szuka duszenia zza pleców, ale nie szarżuje wiedząc, że zwycięża na punkty.

Wynik walki: Caio Borralho wygrał przez jednogłośną deyczję sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.