UFC

UFC 296: Emmett brutalnie znokautował Mitchella! Szybka wygrana na otwarcie karty głównej! [WIDEO]

Na kilkadziesiąt godzin przed galą UFC 296 z karty głównej wypadł jeden z pojedynków. Do niej wskoczyło za to starcie w kategorii piórkowej. Josh Emmett zmierzył się w nim z Brycem Mitchellem.

Gala UFC 296 to ostatni w tym roku kalendarzowym numerowy event największej organizacji MMA na świecie. Na ten wieczór zaplanowano wiele ekscytujących pojedynków, a przede wszystkim aż dwa o pasy mistrzowskie. W walce wieczoru Leon Edwards zmierzy się z Colbym Covingtonem, a wcześniej Alexandre Pantoja przystąpił do obrony tytułu przeciwko Brandonowi Royvalowi.

Kartę główną UFC 296 otworzyło za to starcie w kategorii piórkowej. Niedawny pretendent do pasa tymczasowego mistrza dywizji skrzyżował rękawice z Brycem Mitchellem. Popularny „Thug Nasty” po 17. pojedynkach wciąż miał na koncie tylko jedną porażkę, którą poniósł z rąk Ilii Topurii.

UFC 296: Emmett vs Mitchell – RELACJA

RUNDA 1

Emmett zaczął od polowania na krzyżowy prosty na tułów, Mitchell póki co trzyma rywala na dystans. Starszy z zawodników dużo szachuje, nie pcha się na Bryce’a. I trafił znikąd prawym Josh Emmett!

Sprawdź!  (VIDEO) Curtis Blaydes wygrywa walkę, choć rywal specjalnie mu w niej nie przeszkadzał...

Wynik walki: Josh Emmett wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.