UFC

Joanna Jędrzejczyk typuje walkę wieczoru UFC 272! „J… Colby’ego. To świetny zawodnik, ale…”

Była mistrzyni UFC w kategorii słomkowej, Joanna Jędrzejczyk, po raz kolejny dała wyraz swojej niechęci wobec Colby’ego Covingtona. Polka wytypowała także main event UFC 272!

Walką wieczoru marcowej gali UFC 272 będzie rozwiązanie od lat trwającego konfliktu pomiędzy Colby Covingtonem i Jorge Masvidalem. Zawodnicy trenowali wspólnie przed laty w klubie American Top Team, który obecnie reprezentują Joanna Jędrzejczyk, czy Mateusz Gamrot.

Właśnie najdłużej panująca mistrzyni dywizji słomkowej w historii udzieliła ostatnio wypowiedzi dla The Schmo. Polka do ATT dołączyła, gdy trenowali tam zarówno „Chaos”, jak i „Gamebred”. Jędrzejczyk od lat nie przepada za Covingtonem, jednak nie potrafiła nie przyznać, że jest świetnym fighterem:

J… Colby’ego – powiedziała Jędrzejczyk, nie chcąc powiedzieć „jebać” w programie puszczanym na YouTube’ie. – Ale tak serio, to duża walka, wiesz? Prawdopodobnie jedna z największych w 2022 roku. Jorge Masvidal ma całe ATT za sobą, ale Colby to świetny zawodnik, bardzo poświęcony zadaniu.

„JJ” wspomniała także, że Masvidal i Covington dużo i intensywnie razem ćwiczyli. Była królowa kategorii słomkowej przyznała, że to co ich łączy to wielka zawziętość. Niemniej jednak Joanna Jędrzejczyk typując wynik walki wieczoru UFC 272 postawiła na kolegę z American Top Team:

Sprawdź!  UFC Vegas 57 z udziałem Mateusza Gamrota. Gdzie i jak oglądać? Transmisja na żywo i stream online. Karta walk UFC Vegas 57: Tsarukyan vs. Gamrot.

Pamiętam, jak obaj tu trenowali. Ćwiczyli razem przez dobre półtorej godziny, a potem robili jeszcze wspólnie coś ponad to. Obaj są niezwykle utalentowani i są w stanie wiele poświęcić. Wydaje mi się jednak, że Jorge Masvidal zaskoczy tak, jak to zrobił w walce z Benem Askrenem, czy Darrenem Tillem.

Jędrzejczyk szykuje się do powrotu do oktagonu. Polka niedawno chwaliła się formą za pośrednictwem social mediów. Popularna „JJ” powinna ponownie wystąpić w UFC jeszcze w tym roku.

Źródło: The Schmo and the pro

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.