UFC

UFC: 18-letni Raul Rosas błyskawicznie wygrywa! Ciężkie ciosy skończyły rywal [WIDEO]

W karcie głównej Noche UFC do oktagonu powrócił Raul Rosas Jr. Młodziutki Meksykanin starał się odbić po pierwszej porażce w walce z Terrencem Mitchellem.

-> Odbierz bonusy i oglądaj UFC na żywo

Zaledwie 18-letni Meksykanin wyszedł do klatki na swoją 3. walkę w UFC. „El Nino Problema” odniósł już spektakularną wygraną w debiucie, ale w kwietniu musiał uznać wyższość Christiana Rodrigueza. Tym razem ponownie Raul Rosas Jr. stawiany był w roli faworyta, a gala z okazji meksykańskiego Dnia Niepodległości zadawała się być idealną sposobnością, na powrót na ścieżkę zwycięstw.

Rywalem Rosasa na Noche UFC był Terrence Mitchell. Doświadczony 33-latek miał już za sobą debiut w oktagonie. W lipcu po zaledwie 3 minutach i 10 sekundach padł po ciosach Camerona Saaimana w parterze. Amerykanin większość kariery spędził w organizacji Alaska Fighting Championship, gdzie wszystkie z 10. zwycięstw odniósł przed czasem.

-> Oglądaj Noche UFC za darmo

UFC: Rosas vs Mitchell – RELACJA

RUNDA 1

Mitchell od razu po piątce zaatakował high kickiem! Podrażniony Rosas ruszył z mocnymi lewymi jabami. Amerykanin szukał klinczu, a za moment zainkasował potężny lewy hak! Poleciał na deski, a tam Meksykanin dokończył dzieła zniszczenia!

Sprawdź!  Adesanya bezlitosny dla syna Pereiry! Nie odpuszcza mu nawet po gali: "Zniszczyłem gwiazdkę 2023"

Wynik walki: Raul Rosas Jr. wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.