Boks

Tysona Fury’ego czeka POTĘŻNA wypłata za walkę z Usykiem! „To będzie więcej, niż…”

Promotor Tysona Fury’ego wypowiedział się na temat gaży, jaką Anglik ma otrzymać za walkę z Ołeksandrem Usykiem. Kwota naprawdę zwala z nóg!

O pojedynku o tytuł niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej w boksie mówiło już się od dawna. Walka Tyson Fury vs Ołeksandr Usyk miała odbyć się kilka miesięcy temu, ale negocjacje spełzły na niczym. Ukrainiec w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał Daniela Duboisa, a „The Gypsy King” ustalił warunki kontraktu z byłym mistrzem UFC.

To starcie będzie miało miejsca 28 października w Rijadzie. Według informacji ze świata bosku Tyson Fury jeszcze w grudniu lub w styczniu ponownie stawi się w ringu, by doszło do pojedynku z Ołeksandrem Usykiem.

Strony dogadały się w końcu w sprawach kontraktowych i umowy miały już zostać parafowane. Jak podał Bob Arum, promotor „Króla Cyganów”, Anglika czeka niebotyczna wypłata:

Tyson musi zrobić swoje 28 października w walce z Ngannou i po tym znajdziemy się na prostej do tytułu niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej. Jakbyście mu powiedzieli, że dostanie za to 100 milionów dolarów, to by się na was wkurzył. Uważa, a ja myślę, że ma rację, że dostanie dużo więcej. Nie podam wam dokładnej liczby, ale to będzie więcej, niż 100 milionów.

Obstaw walkę Tyson Fury vs Francis Ngannou bez ryzyka!

Bokserski superfight obstawicie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Sprawdź!  Artur Szpilka zapowiada walkę w MMA! Ma zmierzyć się z pięściarzem: "Na razie mam dosyć boksu i ludzi, którzy w nim są"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.