Boks

Tyson Fury niczym Jacek Murański w 2030 roku będzie kandydować w wyborach! „Nie zapomnijcie na mnie zagłosować. Głosuj na Fury’ego!”

Jak widać, Tyson Fury prawdopodobnie zaczyna się nudzić na sportowej emeryturze i właśnie ogłosił, że chciałby kandydować w nadchodzących wyborach na stanowiska premiera.

„Gypsy King” ostatni pojedynek stoczył w kwietniu tego roku i po znokautowaniu Dilliana Whyte’a ogłosił, że kończy zawodową karierę. Początkowo twierdził, że nie interesują go profesjonalne pojedynki z Usykiem czy Joshuą. Chce jedynie toczyć walki pokazowe.

W ostatnim czasie coraz więcej mówi jednak o zestawieniu z Joshuą. Najpierw zażądał za powrót 500 mln dolarów lub euro, teraz twierdzi, że zawalczy jedynie za darmo. Wydaje się, że prędzej czy później i tak ponownie zobaczymy go na zawodowych ringach.

Tyson Fury chce kandydować na premiera

„Król Cyganów” wykorzystuje swój wolny czas i w tym tygodniu w Lancaster otworzył własną restaurację, którą nazwał Sultan of Lancaster Experience. Wykorzystując okazję, postanowił ogłosić, że w 2030 roku chce kandydować w wyborach na stanowiska premiera Wielkiej Brytanii.

Chciałbym podziękować wszystkim za przybycie. Nie zapomnijcie głosować na mnie w 2030 roku w wyborach na premiera Wielkiej Brytanii, głosujcie na Fury’ego – powiedział podczas otwarcia lokalu.

Sprawdź!  Szef UFC zablokował walkę Georges St-Pierre vs Oscar De La Hoya! "Najpierw skopię dupę tej małej dzi**e, a później stanę do walki z prawdziwym mężczyzną"

Co ciekawe, niedawno głośno zrobiło się również o tym, że Jacek Murański także chce startować w wyborach w 2030 roku. Zawodnik FAME zamierza jednak zostać nie premierem jak Tyson Fury, a prezydentem Polski:

Z moimi ludźmi, wśród których są wybitni analitycy, stwierdziliśmy, że 2030 rok będzie idealnym terminem. Już rozpoczęliśmy prace koncepcyjne. Mogę potwierdzić, że w 2030 roku wystartuję wyborach prezydenckich – ogłosił podczas cage’a.

Źródło: Daily Mail

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.