Boks

(VIDEO) Adam Kownacki zaskoczył na ważeniu! Ostatnie spotkanie twarzą w twarz z Demirezenem!

Wczorajszej nocy odbyła się ceremonia ważenia przed galą Garcia vs. Benavidez, gdzie do ringu powróci Adam Kownacki. Polski pięściarz już dawno nie był taki lekki!

W ubiegłym roku popularny „Babyface” po raz drugi z rzędu przegrał przed czasem z Robertem Heleniusem. Polski pięściarz ważył wówczas 117 kilogramów, ale przed starciem z Alim Erenem Demirezenem mówił, że ma podobną masę ciała, ale zamienił 6% tkanki tłuszczowej na mięśnie. Dało się to zauważyć podczas oficjalnej ceremonii ważenia!

Podczas niej dowiedzieliśmy się, że Adam Kownacki waży 114 kilogramów, natomiast przeciwnik – 119,2. Dla „Babyface’a” to najniższy wynik od czasu pojedynku z Arturem Szpilką w 2017 roku. Polski pięściarz musi zwyciężyć z tureckim przeciwnikiem, jeśli wciąż poważnie marzy o pasie mistrzowskim w wadze ciężkiej.

Typy i zakłady na walkę Kownacki vs. Demirezen. Obstaw walkę w Fortunie!

Pojedynek Adam Kownacki vs. Ali Eren Demirezen obstawić możecie w Fortunie! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Helenius przed walką z Kownackim: "Teraz też nie będą we mnie wierzyć. Chce zostać mistrzem świata"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji walki Adama Kownackiego, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.