MMA

Kamil Glik wejdzie do klatki? Były zawodnik Legii Warszawa rzuca wyzwanie!

Bez wątpienia wielu kibiców chciałoby zobaczyć w klatce Kamila Glika, który już nie raz na boisku pokazywał swoją waleczność i charakter.

W przeszłości widzieliśmy już kilku piłkarzy, którzy postanowili sprawdzić się w sportach walki. Wśród nich znaleźli się m.in. Maciej Korzyma, Kamil Sylwestrzak czy Piotr Świerczewski, który zwyciężył na gali Free Fight Federation.

Kamil Glik zawalczy w klatce?

Tym razem podczas programu Foot Truck głos zabrał Błażej Augustyn, który w przeszłości występował w takich klubach jak Legia Warszawa. Catania Calcio, Ascoli Calcio czy Jagiellonia Białystok, a aktualnie jest zawodnikiem Wieczystej Kraków – Lubiłem się bić i lubię nadal. W wolnym czasie to trenuję. Jak skończę grać w piłkę, to mam zamiar raz się odpalić i spróbować.

34-latek w programie wyjaśnił, że jego pasją są sporty walki, które regularnie trenuje – Chcę poczuć ten klimat co profesjonaliści. Tę adrenalinkę nową, strach przed dostaniem w łeb. Teraz uczę się parteru, ale przez okres pobytu w Jagiellonii trenowałem u Darka Snarskiego, naszego byłego olimpijczyka. Aktywnie cały czas podchodziłem do rzeczy.

Wiadomo, że chciałbym dobrze zarobić, ale nie upatruję swojej osoby, że byłbym w stanie walczyć z kimś, kto jest profesjonalistą. Ja ich szanuję, bo znam ich wielu i nie chcę się nawet do nich porównywać, bo to lata świetlne – przyznał piłkarz.

Sprawdź!  Nie żyje Mateusz Łazowski. Tragiczna śmierć zawodnika MMA i fanatyka Legii Warszawa

Zapytany o walkę w klatce, przyznał, że jak najbardziej mógłby stoczyć pojedynek. Wskazał nawet rywala, Kamila Glika. Gdyby kiedykolwiek doszło do zestawienia z udziałem reprezentanta Polski, starcie bez wątpienia cieszyłoby się ogromnym zainteresowaniem.

– Gadałem z Kamilem. Wymieniliśmy kilka spostrzeżeń na temat ludzi, którym można by było dokuczyć. Ja nie mam problemu z tym, aby z nim zwalczyć. Wszedłbym do klatki. Lubię Kamila, jest fajnym gościem i wiem, że też mu się to podoba.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.