FAME MMA

Tyle Adamek i Bandura zarobią na FAME 21! Ogromne pieniądze!

Wiemy, ile Tomasz Adamek i Patryk Bandurski zarobią podczas gali FAME 21. Zawodnicy zgarną gigantyczne pieniądze za zaledwie 9-minutowy pojedynek.

Od początku wiadomo było, że wejście Adamka do świata freak fightów wiąże się z gigantyczną wypłatą. Były mistrz świata i jeden z najlepszych pięściarzy w historii Polski nie dołączyłby do FAME, gdyby nie zaoferowano mu naprawdę dużych pieniędzy.

W swoim pierwszym pojedynku zmierzy się z Patrykiem Bandurskim. Duża część fanów nie ukrywa jednak rozczarowania tym zestawieniem. Panowie zawalczą w dużych rękawicach i na dystansie zaledwie 3×3 minutowych rund. W boksie to zdecydowanie za krótko, by zawodnicy mogli się rozkręcić i dać dobre show.

Sami bohaterowie main eventu nie mogą jednak narzekać. „Bandura” zmierzy się z legendą sportów walki, a Adamka teoretycznie czeka łatwe zwycięstwo. Ponadto obaj zgarną horrendalne gaże.

Jak za pośrednictwem Twittera zdradził Natan Marcoń, cały main event kosztował łącznie 3 miliony złotych. Adamek i Bandurski otrzymają po równo 1,5 miliona. Oznacza to, że ich stawka wyniosła blisko 167 tysięcy na minutę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.