FAME MMA

Tyburski do KSW? Trener Okniński proponuje walkę MMA ze swoim zawodnikiem! [VIDEO]

Trener Mirosław Okniński odpowiedział na wiele pytań zadawanych przez fanów kanału Fansportu.pl. Jedno z nich dotyczyło Pawła Tyburskiego i jego chęci występów w KSW.

„Księżniczka” już w najbliższą sobotę wystąpi na gali FAME 19, gdzie dojdzie do jego rewanżu z raperem Alberto. Pierwsze starcie, które miało miejsce w grudniu ubiegłego roku, zakończyło się przez TKO po ciosach w parterze na korzyść Tyburskiego. Tym razem jednak panowie biją się w K-1.

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

Były uczestnik programu Love Island uznawany jest przez wielu za jednego z najlepszych freak fighterów. Bardzo ciepło o jego potencjale przed ostatnim pojedynkiem wypowiadał się ówczesny kolega z maty Arkadiusz Wrzosek. Tyburski przegrał z Michałem Pasternakiem, ale nie przekreśliło to marzeń o występach w KSW.

Podczas Q&A na kanale Fansportu.pl trener Mirosław Okniński został zapytany o ewentualny rewanż „Wampira” z „Księżniczką” na zasadach MMA. Zdaniem głównego szkoleniowca Akademii Sportów Walki Wilanów byłoby to idealne rozwiązanie dla freak fightera.

Sprawdź!  Murański twierdzi, że Tańcula nie wygrał starcia na FAME 12! "Zadał mi 135 czystych uderzeń. Ta walka zakończyła się dyskwalifikacją"

– Uważam, że walka Michała Pasternaka z Tyrburskim w MMA byłaby najlepsza. Dlatego, że Tyburski powiedział, że chce do KSW. No to, jak chce do KSW, to niech walczy z Pasternakiem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.