GROMDA

Zwycięzca turnieju powraca na GROMDA 12! „Skromny facet, pracowity bijok i…”

Już wkrótce, bo 3 marca, ujrzymy kolejną edycję GROMDA w nowej odsłonie. Klimat osiedla lat ’90 zdecydowanie pasuje do krwawych walk na gołe pięści, w których ponownie zobaczymy znane postaci!

Ostatnie gale największej polskiej organizacji bare knuckle wyłoniły pretendentów do tytułu najlepszego bijoka. Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn po długim i wyczerpującym boju pokonał Vasyla Halycha, a Bartłomiej „BALBOA” Domalik rozbił niezwykle twardego Łukasza Parobca.

Teraz 3 marca czeka nas GROMDA 12 i ponownie zobaczymy krwawe walki na gołe pięści, w tym superfighty oraz 8-osobowy turniej, którego uczestników poznamy w najbliższym czasie. Nadchodzące wydarzenie zostało tak zapowiedziane przez federację:

– To był czas spędzony głównie według podwórkowych zasad życia. Twardych, ale prostych. Nikt nie udawał kogoś, kim nie jest, a każdy farmazoniarz czy cwaniak był wyjaśniany przy pierwszej solówce.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

REKSIO wraca na GROMDA 12!

Federacja powoli odsłania kolejne karty przed galą GROMDA 12, która tradycyjnie mieścić się będzie w GROMDA Fight Club w Pionkach. Dotychczas potwierdzono, że w organizacji zadebiutuje były fighter między innymi KSW i uczestnik King of the Streets, Bojan „ZELVA” Kosednar, a także „JURIJ”.

Sprawdź!  (VIDEO) Czas na krwawą ucztę! GROMDA zapowiada kolejne wydarzenie

W ostatnich godzinach do tego grona dołączył też znany z wcześniejszych edycji i zwycięzca turnieju GROMDA 9 – Przemysław „REKSIO” Rekowski!

– Czas szarpnąć szynkę i usadzić na glebę. REKSIO wraca do gry.
Skromny facet, pracowity bijok i charakterny chłop z dużym respektem i szacunkiem do każdego przeciwnika. Nigdy nie odmawiający walki. Bez krzyku, bez tupania i bez gwiazdorzenia. Gotowy, żeby zrobić solidną, konkretną i krwawą robotę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.