High League

Trener Raubo zapytany o Najmana! „Nie ma pojęcia o boksie, a rzuca się do każdego. Rzeczy niemożliwe – druga runda Marcina Najmana”

Trener Zbigniew Raubo w ostatnim wywiadzie został zapytany o Marcina Najmana. Wypowiedział się na temat jego umiejętności bokserskich i tego, jak radzi sobie we freak fightach.

Przed „El Testosteronem” jeden z najgłośniejszych pojedynków w karierze. Już w marcu stanie do walki na gali High League 6 i zmierzy się z Jackiem Murańskim, który jeszcze nie odniósł żadnego zwycięstwa i zanotował trzy porażki.

Trener Raubo o Najmanie

Najman to kontrowersyjny zawodnik, znany m.in. z tego, że wielokrotnie przed pojedynkiem zapowiadał pewne zwycięstwo, po czym przeważnie przegrywał już w pierwszej odsłonie. W MMA jego bilans to 5 zwycięstw i 6 porażek. Tylko jedna przegrana wyszła poza pierwszą odsłonę. W pierwszych rundach przegrywał także w boksie, kickboxingu czy walkach na gołe pięści.

Ma na swoim koncie kilka zwycięstw z zawodnikami z ujemnymi bilansami lub takimi, którzy w sportach walki stawiali pierwsze kroki i trenowali dopiero od kilku miesięcy. Wśród nich znajduje się np. „Daro Lew” z rekordem 1-11 czy 60-letni „Misiek z Nadarzyna” albo „Rysiu Szczena”, który sam ujawnił, że w klatce był pod wpływem alkoholu.

Sprawdź!  Najman wygrał proces z FAME! Sprawa dotyczyła skandalu z Don Kasjo! "Byli na tyle bezczelni, że sami ładowali w kieszenie pieniądze, a mój management pozwali"

Na temat Najmana w ostatnim wywiadzie dla TVreklama wypowiedział się trener Zbigniew Raubo. Został on przez dziennikarkę zapytany o „El Testosterona” i przyznał:

– Nigdy nie było sytuacji, żebym go lubił albo go nie lubił. Ja do niego nic nie mam, tylko że jego rzucanie się, wyzwania, chłopaczyna nie ma pojęcia o boksu, a się rzuca na każdego. Robi to na tyle umiejętnie, że jakoś zarabia na tym.

Efekty wiemy, jakie są. Rzeczy niemożliwe – druga runda Marcina Najmana. Ja nic do niego nie mam. A to, co Marcin mówi, niekiedy mówi niedorzecznie, ale ja go pozdrawiam, niech sobie tam żyje.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.