FAME MMA

„Takiemu zje*owi złotówki bym nie zapłacił za pojedynek” – Marcin Najman i Jacek Murański na wojennej ścieżce

Już w sobotę odbędzie się FAME MMA 10. Na tej gali  wystąpi Mateusz Murański będzie chciał tego wieczoru rozwiązać swój konflikt z Akadiuszem Tańculą. W ostatnim czasie w konflikty syna coraz bardziej angażuje się jego tata Jacek Murański. Wielu kibiców widziałoby go w klatce.

Jacek Murański w wywiadzie dla sportywalki.org powiedział, że dostał ofertę na występ na gali FAME MMA, która jest planowana na 11 września. Dodał on również, że Marcina Najman chce aby on walczył na jego gali MMA-VIP. Jednak stwierdził, że u niego nie zawalczy i w ostrych słowach wyjaśnił swoje złe emocje względem jego osoby.

Ta wypowiedź nie spodobała się Najmanowi, który na swoim kanale na Youtube odpowiedział Murańskiemu oraz dodał, że chętnie się z nim zmierzy w innej organizacji jak na stole będą dobre pieniądze.

Marcina Najmana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest on byłym zawodnikiem boksu zawodowego, gdzie stoczył 21 pojedynków z czego wygrał 15 z nich. W 2009 roku zadebiutował w formule MMA, gdzie przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Przez wielu to starcie jest uważane za najważniejszą walkę w historii polskiego MMA. W latach 2019-2020 był związany z Fame MMA jednak po dyskwalifikacji w walce z „Don Kasjo” został z niej zwolniony. W ostatnim boju na MMA-VIP I przegrał przez TKO z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem.

Sprawdź!  Doniesienia: Charles Oliveira vs. Dustin Poirier walką wieczoru na UFC 269

Galę FAME MMA 10 obstawisz tylko i wyłącznie tutaj. Rejestrując się teraz odbierzesz zakład bez ryzyka do 550 zł. Znamy kursy bukmacherskie na wszystkie starcia w tym długo oczekiwany pojedynek Don Kasjo vs. Norman Parke.

Załóż konto – tutaj – rejestracja zajmuje 30 sekund

„A dziś już padła taka oferta. Sformułował ją prezes Pasternak, ale działał w imieniu Wojtka Goli, Michała Boxdela i Krzysztofa Rozpary. Dzisiaj taką ofertę otrzymałem. Tak na 11 na wrzesień. W międzyczasie pojawił się Marcin Najman tam, gdzieś mnie podszczypuje. Żeby było jasne frajer Marcin Najman, a dlaczego frajer? Zaraz odpowiem!  Nie dlatego, że wszedł nogi w Kasjusza i nie dlatego frajer, bo go sfaulował. Frajer dlatego, że jak został zdyskwalifikowany za naruszenie przepisów, trzech chamów siadło na Kasjuszu. Podleciał Herczyk i połamał Kasjuszowi nogi. Herczyk się zorientował, wydał oświadczenie, przeprosił. Znał czas na refleksje, a to bydle puszył się na swoich mediach wracając. Do swoich fanów mówił ”Mówiłem, że po walce Kasjusz wyląduje w szpitalu, no i wylądował”. No bydle, frajer skończony. Nie dość, że nie przyłożył ręki do tego Kasjusz, że Kasjusz miał połamał nogę i odbyło się to w okolicznościach skandalicznych, jak egzekucja w lesie. Do tego ten idiota się tym puszy.”

Sprawdź!  Ostra wymiana zdań pomiędzy Najmanem i Boxdelem! "Dla mnie Najman to je**ny śmieć"

powiedział Jacek Murańczyk w rozmowie dla spotywalki.org.

On stwierdził, że ja go gdzieś podkręcam, żeby zaproponować mu walkę na mojej gali. Ty zj**ie jeden, przecież ja nigdy bym Ci nie zaproponował walki na mojej gali. Takiemu zje*owi złotówki bym nie zapłacił za pojedynek. Czy Ty jesteś mądry psychicznie? Przecież w tym kraju na dziś nie ma większej obelgi niż Murański jak chcesz kogoś bardzo bardzo dosadnie obrazić no to mówisz na niego Murański. Wybij to sobie z głowy, że ja będę Ci proponował walkę na mojej gali. Ja powiedziałem, że jestem w stanie tego zje*ba ustrzelić, ale tylko i wyłącznie na gali innej federacji, gdzie zostaną spełnione moje warunki finansowe.      

odpowiedział Marcin Najman.

OTWÓRZ KONTO I OBSTAWIAJ FAME MMA 10!

Poniżej przedstawiamy Wam pełną kartę walk tej gali.

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński*

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – o pas mistrzowski
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński – o pas mistrzowski
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Piotr “Miejski Drwal” Szczurek vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Sprawdź!  Don Kasjo o walce z Normanem Parke. "To jest jedna z większych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce."

DOSTĘP DO FAME MMA 10 – WYKUP TUTAJ

źródło: sportywalki.org, mma.pl

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.