FAME MMA

Trener Szyszka odchodzi z Uniq Fight Club! Szybka reakcja freak fighterów!

Niespodziewanie Przemysław Szyszka ogłosił, że odchodzi z Uniq Fight Club, gdzie był głównym trenerem MMA. Wygląda na to, że razem z nim klub opuszczą także freak fighterzy.

Szyszka zasłynął właśnie ze współpracy z zawodnikami, którzy toczą swoje pojedynki na galach freakowych. Trenował m.in. braci Tyburskich, Marcina Dubiela, „Boxdela”, Roberta Karasia, „Kubańczyka”, Roberta Pasuta i wielu innych. Na każdej gali FAME odbywały się pojedynki z udziałem jego zawodników.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się także o konflikcie Szyszki z innym trenerem Mirosławem Oknińskim. Dochodziło pomiędzy nimi do wymiany zdań, a podczas FAME Friday Arena 1 ich podopieczni mieli okazję zmierzyć się w klatce.

Niespodziewanie w poniedziałek Szyszka opublikował wpis, w którym wyjaśnił, że zakończyła się jego współpraca z Uniq Fight Club i sam jest zaskoczony taką sytuacją:

– OŚWIADCZENIE!!! Dziś zakończyła się moja współpraca z klubem UNIQ FIGHT CLUB. Sytuacja jest dla mnie nowa i bardzo niezrozumiała, jednak pozostawiam ją dla siebie. Trzeba mieć klasę i trzymać się swoich zasad. Przez te lata przywiązałem się do tego miejsca i ludzi. Stworzyłem tam wspaniałe grupy MMA, BJJ czy też MMA Pro.

– Każdego dnia oddawałem swoją wiedzę i zaangażowanie, aby tworzyć mocnych zawodników. Życie jednak pisze swoje scenariusze, a ja nie zamierzam się zatrzymywać. Dziękuje wszystkim za współpracę i wspólnie spędzony czas, ten prywatny i na sali treningowej. Wkrótce podam informacje co dalej. Bądźcie czujni to nie koniec, a nowy początek.

Wszystko wskazuje na to, że razem z Szyszką klub opuszczą również zawodnicy. Między innymi wpis skomentował „Boxdel”, „Kubańczuk”, Marcin Dubiel, Robert Karaś czy „Wujaszek Fericze”. Wszyscy dali do zrozumienia, że zamierzają zostać przy swoim trenerze.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.