UFC

Trener Okniński to przewidział. Skomentował porażkę Oleksiejczuka na UFC 299 [WIDEO]

Michał Oleksiejczuk niestety po raz kolejny musiał przełknąć gorycz porażki. Występ swojego byłego podopiecznego skomentował Mirosław Okniński.

Popularny „Husarz” był obok Mateusza Gamrota jednym z dwóch Polaków, którzy wystąpili podczas UFC 299. O ile „Gamer” pokonał spore wyzwanie w osobie Rafaela dos Anjosa, o tyle tego samego nie można powiedzieć o Michale.

Oleksiejczuk szybko został „podłączony” ciosami na korpus przez Michela Pereirę. Chwilę później Brazylijczyk wskoczył mu za plecy i poddał przez mataleo w niecałą minutę.

Okniński skomentował przegraną Oleksiejczuka

Na kanale Fansportu TV pojawił się wywiad z trenerem Mirosławem Oknińskim, który swego czasu trenował „Husarza”. Popularny „Łowca Skór” zdradził, iż przewidział takie zakończenie już przy okazji ostatniego pojedynku z Njoukanim. Były szkoleniowiec Oleksiejczuka podkreślił, że Michał potrzebuje trenera:

– Stwierdził, że sam będzie miał „Oleksiejczuk Team”. Nie można być sobie samemu trenerem. Walkę ostatnią ledwo wygrał, bo gość go podłączył, ale jakoś przetrwał i wygrał. Ale ja już mówiłem na sali chłopakom: jak będzie następna walka i zawalczy w ten sam sposób, że przyjmie jeden-dwa ciosy, to może być tak, że nie przetrwa. No i to się sprawdziło. Nie chcę być wróżką, ale musisz mieć kogoś z boku – kogoś, kto cię wspiera, a nie tylko kolegów, co cię chwalą.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.