FAME MMA

Trener Okniński przesadził? Przemysław Szyszka mocno skomentował ostatni wpis!

Nie zanikł konflikt między trenerami Szyszką i Oknińskim. Ten drugi niedawno ponownie wbił szpilkę w medialnego oponenta, który niedawub.no zmienił pracodawcę.

Przemysław Szyszka już w najbliższą sobotę wystąpi na FAME 19, gdzie zmierzy się z o wiele młodszym Norbertem Daszkiewiczem. Panowie otworzą kartę główną PPV, a ich starcie będzie pierwszym pojedynkiem trenerów na polskiej scenie. Dla obu będzie to oczywiście też debiut w roli freak fightera, gdyż wcześniej pojawiali się wyłącznie w narożnikach swoich podopiecznych.

Trener Szyszka przed kilkoma tygodniami rozstał się z Uniq Fight Club, gdzie wiele lat spędził w roli trenera MMA. Temat ten powraca w kolejnych wywiadach, a osobę szkoleniowca ostro skomentował jego medialny oponent, Mirosław Okniński. Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów nazwał go między innymi patolem, co umie 3 kombinacje na krzyż. Więcej na ten temat przeczytacie -> TUTAJ.

-> Kliknij w baner i oglądaj FAME MMA 19 PPV

W rozmowie z kanałem Fansportu.pl trener Szyszka ponownie podkreślił, że nie będzie chciał dać zarobić swojemu medialnemu przeciwnikowi i na pewno nie przyjmie walki z żadnym z jego podopiecznych. Co zaś się tyczy wpisu Oknińskiego na jego temat, szkoleniowiec klubu Copacabana uważa, że pokazuje to brak klasy pioniera MMA w Polsce.

Sprawdź!  Okniński uderza w Kubiszyna! Komentuje zakończenie przyjaźni z Szeligą!

Ja nie chcę w tym uczestniczyć, bo dla mnie ta osoba jest niezrównoważona i dla mnie osobiście to jest jak gadanie z kimś, kto i tak nie rozumie moich argumentów. Taka rozmowa nie ma sensu. (…) W tej wypowiedzi, co mnie nawyzywał, pokazał straszne dno trenerskie. Trener trenera nie powinien w żaden sposób tak wyzywać i to pokazuje tylko jego poziom.

Zobacz też inne wywiady z bohaterami FAME 19:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.