FAME MMA

Szeliga nie wytrzymał po słowach o trenerze Antończaku! „Jak go skrzywdziłem? Czym!?” (VIDEO)

Za nami konferencja przed FAME 19 i konfrontacja Piotra Szeligi z Marcinem Wrzoskiem, podczas której nie obeszło się bez awantury.

Przez ostatnie tygodnie „Szeli” musiał mierzyć się z ogromną krytyką, został wyrzucony z Artnoxu, a jego trener Mateusz Kubiszyn zakończył z nim współpracę. To właśnie na jego występ fani freak fightów czekali wczoraj najbardziej, gdyż nie mieli wątpliwości, że ponownie zostanie poruszony temat trenera Rafała Antończaka.

Szeliga nie wytrzymał

Szelidze kilkukrotnie puściły nerwy, jednak najmocniej zareagował po wypowiedzi Marcina Wrzoska. Były mistrz KSW wypunktował to, co cały czas próbują freak fighterowi uświadomić kibice – Może nie bezpośrednio, ale pośrednio skrzywdził trenera i jego rodzinę.

Po tych słowach „Szeli” nie wytrzymał. Zerwał się z miejsca i zaczął wykrzykiwać w stronę rywala

– Jak go skrzywdziłem? Czym go ku… skrzywdziłem? Tym, że ponad połowę zbiórki to ja zebrałem? Co ty pi…. w ogóle? – Następnie rzucił wiązankę przekleństw i zapowiedział zniszczenie Wrzoska w walce:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.