KSW

Trener Okniński ocenił galę KSW Epic! Dyrektor sportowy odpowiada

Mirosław Okniński nie należy do największych fanów organizacji KSW. Potrafi jednak docenić, gdy zorganizują oni świetne widowisko, a takie jego zdaniem miało miejsce w ubiegłą sobotę.

Tego dnia, 24 lutego, odbywała się gala KSW Epic, którą zakończyło bokserskie starcie legend. Mamed Khalidov przez kontuzję przegrał z Tomaszem Adamkiem, którego zaskoczył szybkością i niekonwencjonalnymi atakami.

Wcześniej zaś w okrągłej klatce odbył się szereg starć w najróżniejszych formułach. Był powrót do korzeni KSW, gdyż jednego wieczoru odbył się turniej, w którym Rafał Haratyk zwyciężył i zdobył bezpańską koronę wagi półciężkiej. Michał „Matrix” Królik dał i Vaclav Sivak dali z kolei fenomenalny pokaz muay thai.

Mirosław Okniński zachwycony KSW Epic

Wydarzenie w dużej większości zebrało pozytywne noty. Wziąwszy pod uwagę fakt, iż było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie spod szyldu KSW, można mieć nadzieję, że kolejne gale Epic będą co najmniej tak dobre. Tym, jak wyglądało wydarzenie, zachwycony był też Mirosław Okniński.

Trener, który nierzadko krytykował KSW, tym razem pochwalił organizatorów i całą galę.

Sprawdź!  Mamed Khalidov szczerze o Roberto Soldiciu i walce na KSW 65. "Nikt nie jest idealny..."

– KSW Epic – Bardzo dobry pomysł. Ja jako fan MMA i UFC oraz wieloletni wróg KSW wystawiłbym ocenę tej gali jako bardzo dobra. Oglądałem całą galę i mi się podobała. dobre, dynamiczne walki – napisał na Facebooku „Łowca Skór”.

Na słowa Oknińskiego odpowiedział dyrektor sportowy KSW, Wojsław Rysiewski. „Dziękuję trenerze” – napisał matchmaker największej polskiej organizacji MMA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.