FAME MMA

Don Kasjo o walce z Normanem Parke: „Wydał na siebie wyrok śmierci. Ludzie nie wiedzą o moich atutach”

Już jutro o godzinie 19:30 rozpocznie się jubileuszowa gala FAME MMA 10! W walce wieczoru zobaczymy długo wyczekiwane starcie pomiędzy byłym zawodnikiem UFC i gwiazdą największej polskiej organizacji freak fight.

Main event dziesiątej gali FAME MMA 10 to bokserski pojedynek pomiędzy Normanem Parke i Kasjuszem Życińskim. Stormin w zawodowej karierze MMA stoczył 37 pojedynków. Wygrał 28 walk i nigdy nie został znokautowany. Fighter ma na swoim koncie także amatorskie pojedynki w boksie, jednak pod tym względem, nie dorównuje swojemu rywalowi.

Don Kasjo w tej formule stoczył kilkadziesiąt pojedynków. Dwukrotnie brał udział w World Series of Boxing. Co więcej, zdobył nawet brązowy medal w amatorskich mistrzostwach Polski. Treningi bokserskie rozpoczął w 2011 roku, jednak kilka lat temu postanowił wejść w show biznes i porzucił karierę sportową.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

Sprawdź!  Szalony Reporter prosi o anonimowe donosy na zawodników! Mocna odpowiedź kibiców!

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

Kasjusz Życiński w FAME MMA stoczył 4 walki, wszystkie zwyciężył. Jego rywalami byli jednak niedoświadczeni i znacznie mniejsi zawodnicy. W ostatnim pojedynku zawalczył z Marcinem Najmanem, jednak ten po złamaniu zasad został zdyskwalifikowany.

Sobotni pojedynek to najtrudniejsze wyzwanie w karierze Życińskiego. Pojawiły się jednak głosy, że dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie wypunktować Stormina. Takie zdanie ma m.in. Marcin Różalski Gracjan Szadziński.

Zawodnicy stoczą pięć rund po trzy minuty. Pomiędzy każdą odsłoną fighterzy będą mieli minutę przerwy. W stawce pojedynku znajduje się bonus dla zwycięzcy w postaci kilogramowej sztabki złota.

W rozmowie z portalem Super Express Życiński stwierdził, że jego rywal nie wytrzymał ciśnienia. Jest przekonany, że ustalając limit wagowy, wydał na siebie wyrok śmierci.

– Dużo czytam po oczach i widzę, że nie wytrzymuje presji. Jak zrobiłem wagę, to znów wymyśla jakieś zmiany. To są jego reakcje na to, że w sobotę dostanie ostre bęcki – powiedział Życiński.

– Ludzie nie wiedzą o moich atutach, bo Don Kasjo ma 100 twarzy. I powoli, stopniowo je pokazuje. Parke zobaczy, jak to jest trudno z Don Kasjo, który zrobił limit wagowy, jaki sam ustalił. Tym limitem wydał na siebie wyrok śmierci – dodał.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Dubiel pokazał wielki charakter! Kacper Błoński wyniesiony z klatki rzymskiej na noszach!

Kursy na FAME MMA 10

Galę FAME MMA wytypujesz tylko i wyłącznie u oficjalnego sponsora firmy Betclic – tutaj. Rejestrując się tutaj – otrzymasz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 550 zł. Znajdziesz tam dostępne wszystkie kursy i zakłady specjalne na zbliżające się FAME MMA 10.Sprawdź!  Don Kasjo odpowiada na słowa Mateusza Gamrota! „Boi się i tyle. Mam go w chu*u i kończę z nim też temat”

Wygrana Don Kasjo – 1.80
Wygrana Normana Parke – 1.84

OTWÓRZ KONTO – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.