KSW

Tom Aspinall przerywa wywiad po KSW 74! Nawołuje do walki Pudzianowski vs De Fries: „Phil miażdży każdego, to dla niego zbyt łatwe. Potrzebujemy Mariusza Pudzianowskiego”

Phil De Fries nie daje rywalom żadnych szans i nadal dominuje w kategorii ciężkiej KSW. Pokonał kolejnego przeciwnika, a kibice chcą teraz starcia z Mariuszem Pudzianowskim.

Brytyjczyk w KSW nie przegrał jeszcze żadnej walki. Już w debiucie stanął do walki o pas i zdobył go, nokautując Michała Andryszaka. Od tamtego momentu wygrał kolejne 7 pojedynków, w tym aż 5 razy kończył pojedynki przed czasem, zaliczając 3 TKO i 2 poddania.

Ostatni pojedynek De Fries wygrał w tę sobotę na gali KSW 74. Już w pierwszej odsłonie poddał Ricardo Prasela, który odklepał kilkadziesiąt sekund przed zakończeniem odsłony.

Tom Aspinall chce walki Pudzianowski vs De Fries

Zarówno kibice, jaki i sam De Fries chcą, aby w końcu doszło do walki z Pudzianowskim. Brytyjczyk wyczyścił wagę ciężką i jeśli nie dojdzie do pojedynku z byłym strongmanem, zobaczymy być może rewanż z Darko Stosiciem lub federacja będzie musiała ściągnąć nowego zawodnika.

Jest jeden gość. Strongman, który nazywa się Mariusz Pudzianowski. Myślę, że fani tego chcą. Wszyscy tego chcą, a wy? – powiedział po wygranej na KSW 74.

Sprawdź!  Okniński namawia do hitowego starcia! "Teraz na pewno dojdzie do rewanżu Pudzian vs Kołecki. Wtedy nie przegrał, tylko..."

Taką walkę chciałby zobaczyć również walczący w UFC Tom Aspinall, który był w narożniku De Friesa. Fighter przerwał wywiad po walce z Praselem i ogłosił, że już czas na wyczekiwany pojedynek:

– Dajcie walkę z Pudzianowskim, bo ci goście są za łatwi dla Phila. Miażdży każdego, to dla niego zbyt łatwe. Potrzebujemy Mariusza Pudzianowskiego, proszę KSW, niech to się stanie.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.