KSW

Mariusz Pudzianowski odpowiada De Friesowi! Dojdzie do walki? „Bądź tego pewny, że…”

Mariusz Pudzianowski odpowiedział na wyzwanie Phila De Friesa, który na ostatniej gali KSW 74 ponownie obronił mistrzowskiego pasa.

W minioną sobotę Phil de Fries powrócił do okrągłej klatki KSW, w której tym razem zmierzył się z Ricardo Praselem. Brytyjczyk poddał rywala już w pierwszej rundzie i po raz 7 z rzędu obronił mistrzowskiego tytułu. W KSW zdominował kategorię ciężką i nie przegrał jeszcze żadnej walki.

KSW może mieć problemy ze znalezieniem rywala dla De Friesa. Wszyscy liczą jednak na to, że w końcu dojdzie do wyczekiwanej walki z Pudzianowskim, o której mówi się od dłuższego czasu. Mistrz wagi ciężkiej kilkukrotnie rzucał wyzwanie Polakowi.

Po ostatniej wygranej walce ponownie w rozmowie z dziennikarzami powiedział – Jest jeden gość. Strongman, który nazywa się Mariusz Pudzianowski. Myślę, że fani tego chcą. Wszyscy tego chcą, a wy? 

Mariusz Pudzianowski odpowiada De Friesowi

Na słowa mistrza wagi ciężkiej Pudzianowski odpowiedział za pośrednictwem swoich social mediów. Na Facebooku zamieścił wpis, w którym przyznał, że na pewno w przyszłości dojdzie do tego pojedynku. Były strongman zaznaczył jednak, że potrzebuje jednak jeszcze trochę czasu.

Sprawdź!  Szpilka i kibice pod wrażeniem! Pudzianowski pokazał, jak robi siłę do walki na Narodowym!

– Bądź tego pewny, że nasze drogi się zejdą w klatce 👌🏾👌🏾👌🏾👌🏾Philip De Fries. Na wszystko przyjdzie czas i pora. Ja po swoje pójdę w odpowiednim czasie jeszcze trochę!

Wypowiedź Pudzianowskiego skomentował Brytyjczyk, który w komentarze napisał:

– Dziękuję ci Mariusz, tylko szacunek dla ciebie. Patrzyłem na ciebie, odkąd byłem małym chłopcem.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.