FAME MMA

To nie koniec konfliktu! Tańcula po wygranej z Ferrarim: „Drugie starcie odbędzie się w sądzie”

Za nami gala FAME 19 i pojedynek Arkadiusza Tańculi z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Jak się okazuje, konflikt nie został zakończony w klatce.

Walka mocno skonfliktowanych freak fighterów była main eventem wydarzenia. Pomiędzy zawodnikami padło wiele ostrych słów, do sieci trafiły także mocne materiały, w których próbowali zdyskredytować siebie nawzajem. Fani liczyli więc na emocjonujący pojedynek, jednak starcie rozczarowało widzów.

Przez trzy rundy padło tylko kilka celnych ciosów, a większość była wystrzeliwana w powietrze na zmianę raz przez jednego, raz przez drugiego zawodnika. Ostatecznie jednak zwyciężył Tańcula, któremu udało się obalić pod koniec pojedynku.

W wywiadzie dla fansportu.pl zapowiedział, że to jeszcze nie koniec. Teraz zamierza pozwać Amadeusza i liczy na to, że sprawą zainteresują się media:

– Na pewno się skończy w sądzie, bo ja tego nie popuszczę. Na pewno drugie starcie Tańcula vs Roślik odbędzie się w sądzie i będziemy się starać z prawnikami, żeby to było otwarte, żeby było medialne i na pokaz. Żeby zakończyć pewien etap we freak fightach.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.