FAME MMA

Boxdel podsumował galę FAME 19! Odpowiedział na zarzuty Szalonego Reportera

Za nami gala FAME MMA 19 w Krakowskiej Tauron Arenie. Włodarz federacji na gorąco po wydarzeniu podsumował elektryzujące pojedynki.

Bez wątpienia najwięcej emocji dostarczyła walka Piotra Szeligi z Marcinem Wrzoskiem. Były mistrz KSW zdeklasował swojego rywala przy ogromnym dopingu kibiców. Z kolei freak fighter został wygwizdany, kiedy wchodzić do klatki, a po porażce próbował zabrać głos.

Natomiast największym rozczarowaniem jest main event, w którym Amadeusz „Ferrari” zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Pomiędzy panami jest ogromny konflikt i fani spodziewali się mocnych wymian. Przez trzy rundy zobaczyliśmy jednak zaledwie kilka celnych ciosów.

FAME 19 w wywiadzie dla fansportu.pl podsumował Michał „Boxdel” Baron, który zdradził, że być może dojdzie do rewanżu pomiędzy Amadeuszem i „Aroyem”. Odpowiedział również na zarzuty „Szalonego Reportera”, który przed galą opublikował rzekomą listę osób z zakazem wstępu na wydarzenia FAME:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.