MMA

Mocne słowa Różala: „Bardzo dużo tępaków chce zrobić fejm na zawodnikach, którzy coś osiągnęli. Jak tak bardzo chcesz się bić, to…”

Marcin „Różal” Różalski poruszył głośny w ostatnim czasie temat ludzi, którzy próbują zyskać rozgłos, atakując popularniejsze od siebie osoby.

Kontrowersyjny pomysł na zyskanie „fejmu” jest wykorzystywany coraz częściej. Niektórzy są przekonani, że jeśli zaatakują, sprowokują czy obrażą znaną osobę, to sami w łatwy sposób zdobędą popularność. Regularnie możemy być świadkami takich wydarzeń, jeśli chodzi o środowisko freakowe.

Freak fighterzy są bardzo często atakowani przez mniej znanych napastników, którzy liczą na to, że gdy zrobią w sieci zamieszanie, to być może dostaną walkę w jednej z organizacji.

„Różal” mocno próbie wybicia się na atakach

Były mistrz KSW poruszył ten temat w ostatnim wywiadzie dla Jarosława Rogowskiego. Panowie rozmawiali m.in. o walce, samoobronie, ulicznych bójkach czy właśnie agresywnych zachowaniach osób, które jedynie chcą wybić się na awanturach

– W dzisiejszych czasach bardzo są modne wyzwiska Internetowe, co powoduje, że to kończy się w klatce. No to posłuchaj, jeśli chcesz się tak bardzo bić, to przyjedź do mnie, tylko nie mów nikomu, gdzie jedziesz i przyjedź bez telefonu.

– Problem w dzisiejszych czasach polega na tym, że bardzo dużo takich tępaków o inteligencji wiadra chce zrobić fejm na sportowcach, zawodnikach, którzy już coś osiągnęli i tak dalej. To jest chore, bo jest sytuacja, trąca cię chujoza, jeden-dwóch. „Po chuj mi robicie problemy? Rozkurwię was, ja za to pójdę do puchy, a was okaleczę, spacyfikuję”. Oni tego nie rozumieją, dochodzi do rabadżu, a ty o 6 rano siedzisz spakowany, bo już wiesz, że jeden z tych gangsterów nie wytrzymał i o 6 rano siedzisz.

– W dzisiejszych czasach jest wylew tych wszystkich pseudogangsterów do momentu, gdy dostaną w dziurę. Prosty przykład, te wszystkie nabojki klubów piłkarskich, gdzie jeden nie wytrzymał i posadził 60 czy iluś chłopaków. Paradoksalnie może mieli na widelcu, ale nie tylu.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Marcin Różalski o problemach Gracjana Szadzińskiego po walce na gołe pięści! "Już przeszedł kilka operacji..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.