GROMDA

To koniec Popka w GROMDZIE! Organizacja wydała oświadczenie! [WIDEO]

GROMDA zabrała głos w sprawie skandalu dookoła „Popka”. Raper nie będzie dłużej twarzą największej polskiej organizacji walk na gołe pięści.

W minioną niedzielę trafił do sieci wstrząsający materiał z „Popkiem” w roli głównej. Na filmie mówi o tym, że zamierza wykorzystać owczarki, a cześć treści została ocenzurowana, gdyż nie nadawała się do publikacji. Cały materiał krąży już jednak w sieci i można zobaczyć skandaliczne zachowanie rapera.

Jako jeden z pierwszych głos zabrał „Różal”, który nie wytrzymał i zapowiedział, że zostaną wyciągnięte konsekwencje, jeśli dojdzie do spotkania twarzą w twarz. Poruszył również temat GROMDY i oświadczył, iż taki człowiek jak „Popek” nie powinien być związany z organizacją. Całą wypowiedź Różalskiego znajdziesz – TUTAJ.

Długo nie musieliśmy czekać na reakcję federacji. Po wybuchu afery Mariusz Grabowski wydał oświadczenie i przekazał, że kończy współpracę z raperem, a decyzja zapadła zaraz po tym, jak nagrania z jego udziałem trafiły do sieci:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.