GROMDA

Popek wyrzucony z GROMDY! Różal komentuje oświadczenie Grabowskiego [WIDEO]

Marcin Różalski ponownie zabrał głos w sprawie „Popka”. Podziękował szefowi GROMDY za odpowiednią reakcję i wyrzucenie go z federacji.

Cała sprawa dotyczy skandalicznego nagrania z udziałem rapera, które w niedzielę obiegło Internet. Na Instagramie pojawił się film, w którym „Popek” zapowiedział, że zamierza wykorzystać seksualnie psy. Część materiału została ocenzurowana, gdyż inaczej nie nadawałby się do publikacji.

Freak fighter tłumaczy się, że miał to być jedynie żart, jednak wywołał ogromne oburzenie nie tylko Internautów. Głos zabrał m.in. Marcin Różalski, który w ostrych słowach zapowiedział, że gdy dojdzie do spotkania twarzą w twarz, to „Popek” odpowie za swoje zachowanie.

„Różal” zwrócił się również do GROMDY, gdyż raper promował organizację i współpracował z nią od dłuższego czasu. Mariusz Grabowski zareagował stanowczo i gdy tylko dotarło do niego nagranie, wyrzucił „Popka” z federacji.

Całe oświadczenie GROMDY znajdziesz poniżej:

Po wszystkim „Różal” ponownie zabrał głos i podziękował Grabowskiemu. Liczy na to, że wszyscy zachowają się podobnie jak szef GROMDY, czyli zakończą współpracę z raperem, dla którego nie był to pierwszy głośny skandal:

Sprawdź!  (VIDEO) GROMDA zapowiada jutrzejszą galę! "Tu jest Polska! Tu się walczy"

– Nawiązując jeszcze do tej sytuacji wczorajszej, bardzo chciałbym podziękować Mariuszowi Grabowskiemu prezesowi federacji GROMDA za podjęcie odpowiednich kroków. To jest tak, jak powiedział. Nie pod presją, tylko po prostu wiedzieli, jak to wszystko załatwić i jak się zachować. Super, bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że wszyscy inni, którzy mieli związek z zoofilem „Popkiem” zrobią tak samo i go będą gnać.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.