Bez kategorii

(VIDEO) Thiago Moises z łatwością poddaje Christosa Giagosa!

Kolejną walką na UFC Vegas 57 był pojedynek między pretendentami w lekkiej kategorii wagowej. Thiago Moises szukał sposobu na przerwanie fatalnej passy w pojedynku z bardziej doświadczonym Christosem Giagosem.

-> Oglądaj Gamrot vs. Tsarukyan NA ŻYWO w STS!

27-letni Thiago Moises na tyle zaimponował prezydentowi UFC w Dana White’s Contender Series przez swoje TKO w 1. rundzie, że niemal z marszu otrzymał kontrakt. Brazylijczyk zadebiutował już 3 miesiące później i przegrał przez jednogłośną decyzję z Beneilem Dariushem. To wszystko miało miejsce 4 lata temu, a od tego czasu Moises stoczył łącznie 8 walk dla największej federacji MMA na świecie. Zaliczył przy tym równy bilans 4-4, a do UFC Vegas 57 podchodził na fali dwóch porażek.

Christos Giagos, oponent Brazylijczyka, również wraca po porażce. „The Spartan” przegrał przez brutalne KO w 1. rundzie z Armanem Tsarukyanem. Amerykanin przegrał po raz trzeci w kolejnym podejściu do zawojowania UFC. Wcześniej występował w latach 2014-2015, jednak został zwolniony już po 3. walkach.

-> Obstaw UFC Vegas 57 w STS!

Sprawdź!  Paul Daley wolnym zawodnikiem. Anglik zainteresowany występami w KSW

Thiago Moises vs. Christos Giagos – relacja

Runda 1

Moises od razu wywiera presję, ale to Giagos wyprowadza pierwsze ciosy. Brazylijczyk blokuje jeden z sierpów i łapie Amerykanina za nogi. Wyhacza nogę Thiago, szuka sprowadzenia, unika go „Spartan”, ale zaraz ma Moisesa za plecami! Wyłącza lewą rękę Brazylijczyka, który szuka duszenia. Zaraz jednak przechodzi do uderzeń i przekłada powoli ręce powoli ręce! Ciasno zapięte duszenie, Giagos odklepuje!

Oficjalny werdykt: Thiago Moises wygrywa przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.