MMAUFC

„The Ultimate Fighter” powraca! Znamy trenerów kolejnej edycji

Ostatni odcinek reality show „The Ultimate Fighter” odbyła się w 2018 roku i choć cykl był bardzo lubiany, to od ponad trzech lat nie odbyła się jego kolejna edycja. Teraz organizacja UFC wraca do pomysłu sprzed lat i zapowiedziała kolejną edycję, w której trenerami będą czołowi zawodnicy kategorii piórkowej.

Portal MMA Junkie podał do wiadomości, że potwierdziły się informacje przekazywane niedawno przez ESPN jakoby seria TUFa miała powrócić na ekrany. Na ten moment nie są zdradzone żadne szczegóły związane z kolejną odsłoną wydarzenia, ale zostali wybrani już trenerzy. Mistrz kategorii piórkowej – Alexander Volkanovski i czołowy zawodnik tej kategorii – Brian Ortega – poprowadzą swoje zespoły.

Chodziły pogłoski, że jedną z opcji byli Kamaru Usman i Jorge Masvidal, jednak zawodnicy zmierzą się ze sobą na UFC 261 już za trzy tygodnie. Wybór padł na Volkanovskiego i Ortegę, którzy mieli zmierzyć się w pojedynku mistrzowskim w marcu, jednak mistrz nie mógł przystąpić do obrony pasa z powodu pozytywnego testu na koronawirusa.

Zdjęcia do kolejnej edycji mają ruszyć już w najbliższych tygodniach. Jeśli tylko pojawią się jakieś nowe informacje odnośnie zmian względem poprzednich edycji, na pewno Was o tym poinformujemy.

Źródło: MMAJunkie.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *