FAME MMA

Tańcula zszokowany postawą Szeligi! „Przytula się do mojego największego wroga” (VIDEO)

Arkadiusz Tańcula skomentował sceny, jakie mogliśmy oglądać pomiędzy Jackiem Murańskim i Piotrem Szeligą. Freak fighter nie ukrywa zaskoczenia.

Na wczorajszym wydarzeniu „Muran” pojawił się razem z Amadeuszem „Ferrarim”. Kiedy weszli na scenę, Murański podszedł do siedzącego Szeligi i go przytulił. Wywołał tym ogromne zaskoczenie i to nie tylko wśród kibiców freak fightów.

Pomiędzy „Szelim” i Murańskimi był ogromny konflikt. Panowie wielokrotnie atakowali siebie na wywiadach czy podczas konferencji. Za kulisami dochodziło nawet do awantur, a Szeliga otwarcie mówił o tym, że chciałby się z nimi rozprawić w brutalny sposób.

Wygląda jednak na to, że konflikt został zażegnany i „Szeli” oraz Jacek Murański mają już dobre relacje. O całą sprawę zapytany został Arkadiusz Tańcula, który jest przyjacielem Szeligi oraz dużym wrogiem „Murana”. W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że był zszokowany tym zajściem i będzie musiał to wyjaśnić:

– Nie wierzyłem w to, że on mógł coś takiego zrobić. On do największego mojego wroga się przytula. To jest mega słabe. Jestem mega zaskoczony. Zaraz to wyjaśnię. (…) Wszyscy go nienawidzą, więc każdy akt życzliwości, może on tego łaknie. Mam nadzieję, że tak było…

Sprawdź wywiad z Amadeuszem „Ferrarim” po konferencji FAME 19:

Sprawdź!  Grabowski o konfrontacji "Gleby" z Szeligą na gali GROMDA! "Nie ukrywam, że taka sytuacja miała miejsce. Podszedł do mnie i powiedział..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.