FAME MMA

Ferrari rzucił się na Tańculę! WIELKIE DYMY na konferencji FAME MMA 19! [WIDEO]

Już samo wejście Amadeusza „Ferrariego” i Arkadiusza Tańculi na konferencję przed FAME 19 wywołało awanturę. Ochroniarze szybko musieli wziąć się do roboty!

-> ZOBACZ FAME MMA 19 NA ŻYWO <-

Do pojedynku pomiędzy freak fighterami dojdzie już 2 września w main evencie gali FAME MMA. Początkowo „Aroy” miał zmierzyć się z Krzysztofem Włodarczykiem, jednak pięściarz wycofał się już po ogłoszeniu walki, a jego miejsce zajął „Ferrari”.

Wcześniejsze wypowiedzi obu zawodników nie wskazywały na ogromny konflikt, jaki między nimi powstał. Tuż po ogłoszeniu starcia Amadeusz Roślik zaczął werbalnie atakować swojego oponenta, a podczas face to face spróbował go nawet uderzyć. Tańcula nie pozostawał dłużny i odpowiedział „Ferrariemu” publikując w sieci wideo dyskredytujące postać byłego „Władcy Piekieł”.

Na dzisiejszej konferencji przed FAME MMA 19 można było spodziewać się dymów pomiędzy bohaterami walki wieczoru. Amadeusz Roślik pojawił się na scenie w towarzystwie Jacka Murańskiego i już chwilę później zaatakował Tańculę! Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz wywiad z Marcinem Wrzoskiem:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.