FAME MMA

Zadora na gorąco po przegranej walce w FAME! Teraz chce zmierzyć się z Pasternakiem! [WIDEO]

Podczas gali FAME Friday Arena 2 nie brakowało sensacji. Takim mianem można bez wątpienia określił łatwe zwycięstwo Alana Kwiecińskiego.

„Alanik” był jednym z największych underdogów tego wieczoru. Freak fighter zmierzył się ze swoim byłym trenerem Dominikiem Zadorą, który jest świetnym kickboxerem, jednak dopiero debiutował w MMA. Formuła pojedynku dała więc Kwiecińskiemu gigantyczną przewagę.

Już na początku Alan efektownie sprowadził do parteru, a kiedy Zadora chciał wrócić do stójki, został złapany w gilotynę. Kwieciński mocno zapiął duszenie i rzucił się na rywala, czym całkowicie uniemożliwił mu wyjście z kryzysowej sytuacji. Zadora odklepał już w pierwszej odsłonie.

Na gorąco w wywiadzie dla fansportu.pl skomentował swoją porażkę, a także zabrał głos w sprawie przyszłych wyzwań. Zaznaczył, że prędzej czy później musi dojść do walki z Michałem Pasternakiem:

– Nie oddala się ta walka. Czy bym wygrał, czy przegrał, walka z „Wampirem” jest do zrobienia. Musimy to zrobić. Tu było MMA, z Michałem jakby walka miała dojść do skutku, to na pewno zrobimy to w stójce. Wiec tutaj pokażę wachlarz umiejętności.

Zobacz też inne wywiady po FAME Friday Arena 2!

Sprawdź!  (WIDEO) Zagrożona walka Boxdel vs. Jóźwiak?! Wojciech Gola skrytykował włodarza FAME. "To się nie powinno wydarzyć"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.