High League

Tańcula szczerze o Denisie: „To jest prawdziwy sportowiec. Myślę, że powinien iść do psychologa”

Arkadiusz Tańcula w ostatnim wywiadzie odniósł się do tematu Denisa Załęckiego, na którego ostatnio spłynęła fala krytyki.

„Bad Boy” po High League 6 stracił wielu kibiców. Po raz kolejny w trakcie walki odnowiła się jego kontuzja, o której mówi się od wielu miesięcy. Dodatkowo już w pierwszej rundzie został zdyskwalifikowany za to, że zaczął kopać swojego rywala Pawła Tyburskiego w starciu na zasadach boksu.

Tańcula o Denisie

Załęcki został mocno skrytykowany nie tylko przez kibiców, ale również innych freak fighterów. O Denisa zapytany został również Arkadiusz Tańcula, który rozmawiał z fansportu.pl. „Aroy”, który niedługo zawalczy o pas FAME, przyznał że jego zdaniem „Bad Boy” powinien zadbać o zdrowie i wrócić do klatki.

Tańcula zasugerował również, że Denis powinien także popracować nad głową i skorzystać z pomocy psychologa:

– Jak on może nie mieć umiejętności, jak widziałem dzień z nim, ma mnóstwo pucharów. On ma umiejętności, to jest prawdziwy sportowiec, tylko ja nie wiem, czasami jest coś takiego, że w głowie mu się zablokowało. To były takie reakcje dziwne.

– W takich to się dzieje chwilach stresu. Ja myślę, że do psychologa powinien iść. To, że zaczął kopać, to nie robił tego specjalnie, za wszelką cenę chciał wygrać i jakieś miał taki odruchy instynktowne dziwne. Powinien zaleczyć kontuzję i niech wraca. Niech naprawi głowę, operację kolana i wraca.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.