FAME MMA

Don Diego typuje Szeliga vs Natan! „To nie będzie spokojna walka” [WIDEO]

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej ceremonii ważenia. Przy okazji wywiadu wytypował dwa starcia i zabrał głos w sprawie swojej przyszłości w sportach walki.

„Don Diego” został zapowiedziany jako zawodnik FAME, ale niestety nie weźmie udziału w jubileuszowej gali. Mówiło się również o jego starciu z na XTB KSW Epic, ale szef federacji zapowiedział, że to niemożliwe. Teraz sam Kubiszyn w rozmowie z fansportu.pl wypowiedział się w tej kwestii. Przyznał, że walka w KSW jest jak najbardziej możliwa, ale w przyszłości.

Został także zapytany o FAME i starcie swojego byłego podopiecznego Piotra Szeligi. Jest on bowiem dużym faworytem, a wszyscy typują łatwe zwycięstwo. Problem jednak w tym, że „Szeli” w walce z Natanem Marconiem może bić się tylko jedną ręką.

„Don Diego” przyznał, że z całą pewnością będzie to trudne starcie dla Szeligi, który aktualnie trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego, ale powinien to zwyciężyć – To nie będzie spokojna walka. To będzie ciężka walka dla Szeligi, ale i tak wygra.

Wytypował również starcie Michała Pasternaka z Normanem Parke, czyli pojedynek jego dwóch niedoszłych rywali, z którymi może zmierzyć się na jednej z kolejnych gal:

Sprawdź!  "Mielonidas" vs Murański? "Jacek przegiął. Jak Nitro będzie miał z nim problemy, to ja będę go bronił"

– Pasternak dłużej w przygotowaniach, waga i wydaje mi się, że „Pasta”. Obaj są świetnymi sportowcami, ale od kilku lat zawodnikami wśród freaków i już nie ma tej płynności zawodniczej. Siłą rzeczy wydaje mi się, że poziom można ocenić jako równy, ale warunki fizyczne na korzyść „Pasty”.

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.