FAME MMA

Tańcula chciał wręczyć Jóźwiakowi prezent. Prezes FEN od razu ruszył na freak fightera! [WIDEO]

Na konferencji prasowej przed FAME Friday Arena 2 doszło do pierwszej konfrontacji Arkadiusza Tańculi i Pawła Jóźwiaka.

Oglądaj FAME Friday Arena 2!

Kolejna gala Fame MMA odbędzie się już 29 września w Szczecinie. Bilety na wydarzenie w Netto Arenie wyprzedały się w rekordowo szybkim tempie, gdyż kibice wszystkie wejściówki wykupili w niecałe 24 godziny. Emocje w najbliższy piątek zapewni aż 11 pojedynków.

W walce wieczoru Michał „Boxdel” Baron zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem w K-1, a wcześniej między innymi w starciu byłych bliskich przyjaciół zmierzą się Alan Kwieciński i Dominik Zadora. Do akcji szybko wraca też Arkadiusz Tańcula, który podejmie Adriana Polańskiego.

Aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw dawno już mówił, że jego celem i marzeniem jest występ w KSW. Swego czasu mówił też, że miał ofertę z FEN, co Paweł Jóźwiak prostował mówiąc w wywiadach, że nic takiego nie miało miejsca. Na konferencji przed FAME Friday Arena 2 prezes sportowej organizacji rzucił, że faktycznie do Tańculi miała pójść propozycja… pracy w cateringu.

Sprawdź!  Bandura zdradził plan na walkę 2 vs 2 w FAME! W grę wchodzi tylko jedna lokalizacja [WIDEO]

Panowie wymienili się uszczypliwościami, a Jóźwiak wytknął Arkowi, że ten twierdził, że Paweł nie ma duszy wojownika. Freak fighter odpowiedział próbując wręczyć prezent w postaci gry Prince of Persia: Dusza Wojownika. Nie skończyło się to jednak zbyt miło…

Zobacz wywiady po konferencji FAME Friday Arena 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.