FAME MMA

Boxdel i Jóźwiak znów stanęli twarzą w twarz! Mocna wymiana spojrzeń przed FAME Friday Arena 2 [WIDEO]

Przed FAME Friday Arena 2 obejrzeliśmy pierwszy face to face przed rewanżowym starciem pomiędzy Boxdelem i Pawłem Jóźwiakiem. Ich pojedynek odbędzie się już w najbliższy piątek.

Oglądaj FAME Friday Arena 2!

Organizacja Fame MMA tym razem ze swoim nowym projektem zawita do Szczecina, a lokalizacją gali będzie Netto Arena. W klatce ponownie obejrzymy pojedynki zarówno w formule i K-1, a w co-main evencie dojdzie do starcia w boksie bez limitu czasowego.

Walką wieczoru został rewanż Michała Barona i Pawła Jóźwiaka. Panowie pierwszy raz spotkali się kilka miesięcy temu w rzymskiej klatce, gdzie zwyciężył „Boxdel”. Walka włodarzy miała się odbyć w federacji FEN, jednak Jóźwiak zdecydował się nie mieszać freaków ze sportem.

O ile przed FAME Friday Arena 2, do której to gali dojdzie 29 września, była atmosfera zdecydowanie bardziej stonowana, to zawrzało na spotkaniu twarzą w twarz. Panowie mają do siebie szacunek, ale na face to face nie brakowało emocji! Sprawdźcie sami.

Zobacz FAME Friday Arena 2 już 34,99 zł.

Zobacz wywiady po konferencji FAME Friday Arena 2:

Sprawdź!  (VIDEO) Boxdel nie zawalczy na gali FAME MMA 11! "To będzie mocna spowiedź i nie chcę owijać w bawełnę"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.