PRIME SHOW MMA

Prime MMA 6: Pierwsza wygrana Murańskiego! Nokautuje Starego Wiewióra!

Za nami co-main event gali Prime Show MMA 6. Na karcie walk pozostało już tylko starcie wieczoru pomiędzy Kasjuszem Życińskim i Pawłem Tyburskim.

W drugim najważniejszym pojedynku gali do klatki powrócił Jacek Murański. Był to dla niego piąty występ i ogromna szansa na odniesienie pierwszego zwycięstwa. We wszystkich poprzednich starciach został zdeklasowany i nie zaprezentował niczego poza twardą głową.

Dwukrotnie przegrał z Arkadiuszem Tańculą, został rozbity przed czasem przez „Sutonatora”, a ostatnim razem poniósł porażkę w starciu z Pawłem Jóźwiakiem. Tym razem jednak stawiano go w roli dużego faworyta, gdyż zmierzył się z debiutującym „Starym Wiewiórem”.

Maciej Wiewiórka to ojciec Maksymiliana, czyli jednego z najlepszych freak fighterów i mistrza dwóch kategorii wagowych FAME MMA. Niestety „Stary Wiewiór” nie chciał zbyt wiele pokazać podczas media treningu i nie wiedzieliśmy, czego możemy się po nim spodziewać.

Zobacz wywiady po Prime MMA 6

RELACJA

RUNDA 1

Murański od razu ruszył z salwą ciosów, Wiewiórka broni się jak może, ale wylądował na deskach po lewym! Kopie Wiewiórka, ale inkasuje kolejny lewy i mamy drugie liczenie. Muran czai się na kolejny lewy cep, trafia prawym, jeszcze seria i stary „Wiewiór” padł na deski!

Sprawdź!  Ewa Piątkowska otwarta na starcie z Don Kasjo! "Wygrałabym. Pamiętam go z walk amatorskich"

Wynik walki: Jacek Murański wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.