High League

Tak wyglądały karty punktowe po walce Załęcki vs Kubiszyn! Sędziowie byli jednogłośni

Za nami ostatni pojedynek High League 3, który niestety nie mógł odbyć się podczas gali w Ergo Arenie. Starcie Denis Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem musiało zostać przełożone i zorganizowane w specjalnych warunkach.

Na to starcie kibice musieli czekać 2 tygodnie. Ze względów bezpieczeństwa wydarzenie, które miało miejsce 4 czerwca, musiało zostać przerwane. Na teren Ergo Areny weszła policja, która zabroniła kontynuowania gali, a organizacja zakończyła galę po main evencie Alberto vs Dubiel.

Tak sędziowie punktowali walkę Załęcki vs Kubiszyn

Wielu kibiców liczyło na to, że będzie to mocny pojedynek stójkowy i walka zakończy się przed czasem. Tak jednak nie było, a druga i trzecia odsłona rozstrzygnęła się w parterze, gdzie przewagę miał Mateusz Kubiszyn, który nie zamierzał ryzykować.

„Don Diego” świadomy, że prowadzi na kartach punktowych, w ostatniej odsłonie unikał walki i cofał się przed ciosami Załęckiego, co mocno nie spodobało się kibicom. Pod jego adresem w social mediach można znaleźć wiele krytycznych komentarzy.

Kubiszyn podszedł jednak do walki bardzo taktycznie i dzięki temu wypunktował rywala oraz zwyciężył pojedynek. Organizacja High League zaraz po starciu w sieci opublikowała karty sędziowskie.

Sprawdź!  Jest nagranie z całej walki DENIS ZAŁĘCKI vs KWIECIŃSKI! "Alanik" na ostatnich rundkach twierdził, że mu dorównywał.

Każdy z trzech arbitrów punktował tak samo. Pierwsza odsłona trafiła na konto Denisa Załęckiego, natomiast dwie kolejne zwyciężył Kubiszyn. Ostatecznie w oczach wszystkich sędziów „Don Diego” wypunktował rywala 29-18.

DENIS PO WALCE:

Po walce nabuzowany Szeliga podszedł do Załęckiego. Tłumaczy o co chodzi!

WIDEO:

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.