KSW

Tak Khalidov przygotowuje się do walki bokserskiej! Publikuje nagranie z treningu [WIDEO]

Mamed Khalidov opublikował na swoich social mediach nagranie z treningu bokserskiego. Tak przygotowuje się do pojedynku na KSW: Epic.

W lutym największa polska federacja zorganizuje dwa wydarzenie. Jest to wyjątkowa sytuacja, gdyż 17 lutego odbędzie się w Czechach gala MMA, a 24 lutego w Gliwicach event, podczas którego dojdzie do pojedynków w różnych formułach, także z mieszanymi zasadami jak np. K-1 w małych rękawicach.

Walką wieczoru będzie starci dwóch legend. Kilkukrotny były mistrz KSW Mamed Khalidov zmierzy się z byłym mistrzem świata federacji IBF, IBO oraz WBC Tomaszem Adamkiem. Starcie odbędzie się w boksie, czyli w formule, która daje przewagę „Góralowi”.

Mamed, który wszystkie zawodowe pojedynki toczył w MMA spróbuje swoich sił w nowej dyscyplinie. Nie posiada takich umiejętności oraz doświadczenia w boksie jak Adamek, jednak ma po swojej stronie inne atuty.

Khalidov jest młodszy o 4 lata i przede wszystkim regularnie wychodzi do klatki. Adamka w akcji ostatni raz oglądaliśmy w październiku 2018 roku, kiedy to przegrał przez nokaut z Jarellem Millerem. Natomiast od tamtego czasu Mamed zwyciężył 3 razy i poniósł tyle samo porażek.

Sprawdź!  Gdzie oglądać KSW 77 na żywo? Transmisja online i stream live. Szczegóły transmisji KSW 77. Karta walk KSW 77

Teraz zawodnik MMA skupia się na szlifowaniu umiejętności bokserskich. Opublikował na swoich social mediach nagranie z treningu, na którym możemy zobaczyć także zawodnika GROMDY „Brodacza”:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.