GROMDA

„Taeddy” z Niemiec wygrywa turniej GROMDA 12! Pokonuje „Suchego” w finale!

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem w rozpisce poza turniejem znalazło się aż 6 extra fightów.

GROMDA 12 to wyjątkowe wydarzenie. Tym razem większe emocje niż turniej wzbudziły starcia dodatkowe. Wszystko ze względu na to, że polskich bijoków zestawiono z zawodnikami z zagranicy. Do GROMDY dołączyli m.in. fighterzy z Niemiec, Irlandii Północnej, Danii, czy Uzbekistanu.

Przede wszystkim kibice wyczekiwali debiutu Simona „The Savage” Henriksena. Zawodnik jest gwiazdą King Of The Streets, gdzie jego bilans to 5 zwycięstw bez żadnej porażki. Ma na swoim koncie brutalne i szybkie nokauty, gdyż potrafił ustrzelić rywali pierwszymi ciosami.

W rozpisce nie zabrakło również bijoków znanych kibicom GROMDY. Ponownie do akcji wkroczyli „Żołnierz”, „Reksio”, „Scarface”, czy „Arman”, który do gali przygotowywał się pod okiem byłego mistrza KSW Marcina „Różala” Różalskiego.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

RELACJA

RUNDA 1

“Taeddy” atakuje szybkimi lewymi, celnie bije Niemiec. “Suchy” kontruje szybkimi seriami, ale krwawi z lewej strony twarzy. Szarżuje Dominik, przestrzelił Rabiega sierpem w odpowiedzi. Dobrze atakuje Niemiec i ewidentnie zaskakuje szybkością Polaka.

Sprawdź!  Krzysztof Radzikowski dołącza do GROMDY! "Czas wzmocnić ekipę. RADZIK wchodzi do gry!"

RUNDA 2

“Suchy” szybko doskakuje z kombinacją, wylądował na linach Rabiega. Odpowiada bardzo mocną serią “Taeddy” i wylądował na deskach polski bijok. “Taeddy” stara się nie dawać miejsca Dominikowi, który dobrze się odbija od narożnika i kontruje. Znów mocny atak Niemca z serią. Dobry lewy-prawy “Suchego”, który zaraz musiał się bronić przed atakiem Rabiegi.

RUNDA 3

Niemal od razu atakują się w krótkim dystansie, bardzo szybki jest “Taeddy”, który trafia prawym i “Suchy” klęczy podczas liczenia. Wraca do walki, ale jest niecelny ze swoją serią, a zaraz narożnik Polaka poddaje walkę!

Oficjalny wynik: Dustin „TAEDDY” Rabiega wygrywa przez poddanie narożnika w 3. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.