GROMDA

Reksio nokautuje Kofi Kinga! Brutalna ustawka na gali GROMDA 12!

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem w rozpisce poza turniejem znalazło się aż 6 extra fightów.

GROMDA 12 to wyjątkowe wydarzenie. Tym razem większe emocje niż turniej wzbudziły starcia dodatkowe. Wszystko ze względu na to, że polskich bijoków zestawiono z zawodnikami z zagranicy. Do GROMDY dołączyli m.in. fighterzy z Niemiec, Irlandii Północnej, Danii, czy Uzbekistanu.

Przede wszystkim kibice wyczekiwali debiutu Simona „The Savage” Henriksena. Zawodnik jest gwiazdą King Of The Streets, gdzie jego bilans to 5 zwycięstw bez żadnej porażki. Ma na swoim koncie brutalne i szybkie nokauty, gdyż potrafił ustrzelić rywali pierwszymi ciosami.

W rozpisce nie zabrakło również bijoków znanych kibicom GROMDY. Ponownie do akcji wkroczyli „Żołnierz”, „Reksio”, „Scarface”, czy „Arman”, który do gali przygotowywał się pod okiem byłego mistrza KSW Marcina „Różala” Różalskiego.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

RELACJA

RUNDA 1

“Kofi King” szybko skraca dystans i trafia lewym mimo kontry “Reksia”! Atakuje wiatrakami Anglik, Polak przestrzelił i ląduje na deskach. Wraca do gry, ale obrywa potężnym lewym cepem! “Kofi King” czuje krew, znów atakuje lewym, ale skraca dystans Rekowski i nokdaunuje rywala! “Reksio” wchodzi w wymianę, padł na matę, ale jeszcze posłał cios na Randayna.

Sprawdź!  (VIDEO) NIKOŚ brutalnie rozbija GRABARZA! Nokaut już w pierwszej rundzie!

RUNDA 2

“Kofi King” szybko dopada do Rekowskiego, który szuka prawego sierpa w kontrze. Rusza do przodu Anglik, “Reksio” tłumi go klinczem. Kolejne cepy w wykonaniu “Kofi Kinga”, który jednak zaraz ląduje na deskach. Dużo siły w jego atakach, a zaraz Przemysław Rekowski pada z powodu kontuzji kolana. Wraca jednak do gry!

RUNDA 3

Rekowski wyczekuje rywala, “Kofi King” mocno bije w krótkim dystansie. Wyczekał jednak “Reksio” i trafia prawym na prawym, po czym “Kofi King” się nie podnosi!

Oficjalny wynik: Przemysław „REKSIO” Rekowski wygrywa przez TKO w 3. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.