GROMDA

Simon „The Savage” Henriksen wygrywa na GROMDA 12! Pokonuje „Kajfasza”!

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem w rozpisce poza turniejem znalazło się aż 6 extra fightów.

GROMDA 12 to wyjątkowe wydarzenie. Tym razem większe emocje niż turniej wzbudziły starcia dodatkowe. Wszystko ze względu na to, że polskich bijoków zestawiono z zawodnikami z zagranicy. Do GROMDY dołączyli m.in. fighterzy z Niemiec, Irlandii Północnej, Danii, czy Uzbekistanu.

Przede wszystkim kibice wyczekiwali debiutu Simona „The Savage” Henriksena. Zawodnik jest gwiazdą King Of The Streets, gdzie jego bilans to 5 zwycięstw bez żadnej porażki. Ma na swoim koncie brutalne i szybkie nokauty, gdyż potrafił ustrzelić rywali pierwszymi ciosami.

W rozpisce nie zabrakło również bijoków znanych kibicom GROMDY. Ponownie do akcji wkroczyli „Żołnierz”, „Reksio”, „Scarface”, czy „Arman”, który do gali przygotowywał się pod okiem byłego mistrza KSW Marcina „Różala” Różalskiego.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

RELACJA

RUNDA 1

“Kajfasz” rusza agresywnie jako pierwszy, Henriksen szuka i trafia za 3. razem prawym! Sorota wchodzi w półdystans i klincz. Szuka swojej szansy Duńczyk, “Kajfasz” wchodzi w krótki dystans, traci jednak na tym, bo mocno bije “Savage”. Trafia Polak, schowany za gardą Simon. Przewrócił się “Kajfasz”, ma jawną kontuzję kolana, ale wraca do gry ze sporymi problemami z utrzymaniem się na nogach.

Sprawdź!  Prezes GROMDY ostro o byłych zawodnikach! "Przychodzi chłop, dostaje w ucho i udaje GROMDZIARZA" [WIDEO]

RUNDA 2

“Kajfasz” skraca dystans i atakuje obszernymi sierpami. Dobrze broni się Henriksen, który trafia cepem w krótkim dystansie! Liczony Sorota, wraca na nogi, ale obrywa mocnym lewym prostym! Nie przerywa ataku “Kajfasz”, “Savage” znów posyła go na deski. Kolejna kontra Duńczyka po dwóch celnych uderzeniach Polaka. Liczony Jakub Sorota, ale wytrzymuje do końca rundy. Nie zobaczymy jednak kolejnej rundy! Simon Henriksen wygrywa po 2. rundzie!

Oficjalny wynik: Simon „SAVAGE” Henriksen wygrywa przez kontuzję rywala.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.