GROMDA

Taeddy z Niemiec obawia się walki z Polakiem na GROMDA 12? „Od razu sięgnął po papierosa. Musiał odreagować stres”

Już kilka godzin dzieli nas od wyczekiwanej ustawki na gołe pięści, w której Polacy zmierzą się z zawodnikami z zagranicy.

GROMDA 12 to wyjątkowo edycja, gdyż po raz pierwszy zobaczymy tak dużo pojedynków. Na karcie walk znalazł się jak zawsze 8-osobowy turniej i aż 6 extra fightów, w których m.in. Simon „The Savage” Henriksen zmierzy się z „Kajfaszem”, „Kofi King” zawalczy z „Reksio”, a „Arman” podopieczny Marcina Różalskiego stoczy starcie z „Kalashnikovem”.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Zawodnik z Niemiec w strachu?

Jak niedawno przyznał jeden z najlepszych GROMDZIARZY Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, zdarzają się zawodnicy, którzy nie mają głowy do walk na gołe pięści i zdają sobie sprawę, że popełnili błąd dopiero po wejściu do ringu.

Tak może być również i tym razem w przypadku „Taeddy’ego” z Niemiec, który w turnieju zmierzy się ze znacznie większym „Mnichem”. W wywiadzie dla fansportu.pl Karol Franc przyznał, że podczas face-to-face zobaczył na twarzy rywala strach.

Zdradził, że ten, gdy tylko zszedł za kulisy, poszedł zapalić papierosa najprawdopodobniej, aby odreagować stres po spotkaniu oko w oko z potężnym „Mnichem”:

Sprawdź!  Wrzosek z dużym uznaniem o Zadymie! Komentuje jego walki w GROMDZIE [WIDEO]

– Mega mnie zaskoczył, na zapleczu normalnie wszystko haha hihi, a stanęliśmy, popatrzyłem na niego i broda mu drżała. Drżała mu broda, jak patrzyłem mu w oczy. Mówię dobra, stoimy, to stoimy, ja nie popuszczę, będzie musiał nas ktoś rozdzielić.

Był zdziwiony, poszliśmy na backstage, patrzył się na mnie, ja się uśmiechnąłem i jakby ciśnienie z niego zeszło. Niestety jak na sportowca też źle się zachował, od razu sięgnął po papierosa. Strasznie mi się to nie podobało. Chyba musiał sobie odreagować stres.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.