GROMDA

Kofi King zostanie szybko znokautowany? Scarface przed GROMDA 12: „Nawet minuty nie wytrzyma. Będzie miał ciężką polską przeprawę”

Znamy już całą rozpiskę gali GROMDA 12. Wiemy, na jakich rywali trafili tacy zawodnicy jak Simon „The Savage” Henriksen, czy „Kofi King”, który zapowiedział, że przetestuje zawodników z Polski.

O godzinie 20:00 rozpocznie się kolejna edycja GROMDY, podczas której zobaczymy krwawe walki na gołe pięści. Po raz pierwszy na karcie walk znalazło się aż 6 extra fightów, w których polscy bijocy zmierzą się z chuliganami z zagranicy.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

„Scarface” o „Kofi Kingu”

Jeśli chodzi o debiutantów, największe emocje wzbudza „The Savage”, który zmierzy się z „Kajfaszem”. Wielu kibiców wyczekuje również starcia „Kofi Kinga”. Fighter bowiem przed galą wysłał GROMDZIARZOM taką wiadomość:

– Lecę do Polski na galę GROMDA. Maja tam twardych gości, ale ja ich przetestuję i zobaczę, jacy są twardzi. Idę po nokaut, zawsze idę po nokaut, to jest waga ciężka. Jedyna opcja to nokaut.

Przed „Kofi Kingiem” jednak bardzo trudne wyzwanie, gdyż zmierzy się z „Reksiem”, którego bilans w GROMDZIE to 4-1, a jedyną porażkę poniósł przez kontuzję. „Scarface”, który zawalczy z „Bad Johnem” w rozmowie z fansportu.pl przyznał, że spodziewa się szybkiej porażki „Kofi Kinga”:

Sprawdź!  GROMDA publikuje nagranie z walki Denisa "Bad Boya" Załęckiego! Totalnie zdemolował swojego rywala! [VIDEO]

– Jak na moje, to on minuty nie wytrzyma. Tym bardziej takiego przeciwnika dostał. Reksio, dobry, mocny sportowiec, pokazał to nie raz w GROMDZIE. Będzie miał na pewno ciężką polską przeprawę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.