KSW

Szpilka zabrał głos przed starciem Adamek vs Khalidov! „Tylko on ma do stracenia w tej walce”

Artur Szpilka zabrał głos w sprawie starcia legend podczas gali XTB KSW: Epic. Zdradził, komu kibicuje w nadchodzącym pojedynku.

Już w lutym odbędzie się pierwsza gala z serii Epic. Będą to wydarzenia, podczas których zobaczymy walki w różnych formułach. KSW startuje z mocnym main eventem, gdyż dojdzie do konfrontacji Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem.

Starcie odbędzie się na zasadach boksu, czyli w formule, w której „Góral” kilkukrotnie sięgał po mistrzostwo świata. Zdaniem Artura Szpilki sprawia to, że na Adamku ciążyć może duża presja, gdyż ma sporo do stracenia:

– Tylko Adamek ma do przegrania w tej walce. Z całym szacunkiem do Tomka, ale to Mamed wychodzi w jego płaszczyźnie. Mamed jest tak wszechstronny z kopnięciami, że gdyby nawet było jedno na rundę, to by trafił na wątrobę. Ale wychodzą w formule bokserskiej i Mamed też na pewno przygotuje kilka niespodzianek – przyznał w wywiadzie dla kanału Za Ciosem.

Następnie podkreślił, że w jego opinii stracić może tylko były mistrz świata, jeśli poniesie porażkę z zawodnikiem, który po raz pierwszy wychodzi do walki bokserskiej:

Sprawdź!  "Gleba" oficjalnie zawodnikiem KSW! "Marzenie stało się rzeczywistością"

– Kto może stracić? Tylko Adamek. Mamed sprawdza się z legendą ringów w nowej formule. Jak przegra Adamek, traci naprawdę bardzo dużo.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.