UFC

Oleksiejczuk i Gamrot zawalczą na jednej gali! Znamy przeciwnika „Husarza”!

Michał Oleksiejczuk wraca do klatki i zawalczy na jednej gali z innym Polakiem! Znamy szczegóły kolejnego pojedynku „Husarza”.

Reprezentant poznańskiego Ankosu w UFC ma na swoim koncie 7 zwycięstw i 4 porażki. Ostatni raz w akcji oglądaliśmy go w sierpniu podczas gali w Singapurze, kiedy to zmierzył się z Chidim Njokuanim. Polak został naruszony już w pierwszej rundzie, jednak udało mu się przejąć kontrolę nad starciem i skończyć rywala kilkadziesiąt sekund przed zakończeniem odsłony, za co został nagrodzony bonusem.

„Husarz” do oktagonu wejdzie ponownie 9 marca podczas gali UFC 299 w Miami i stoczy swoją 27 walkę. Jego rywalem będzie Michel Pereira, który jest znacznie bardziej doświadczony, gdyż ma już na swoim koncie 40 pojedynków, w tym 29 zwycięstw. Dodatkowo jest na fali 6 wygranych z rzędu.

Walka Oleksiejczuka na gali w Miami to świetna wiadomość dla polskich kibiców. Wcześniej bowiem ogłoszony został pojedynek Mateusza Gamrota, który również wejdzie do klatki podczas UFC 299. Jego rywalem będzie były mistrz Rafael Dos Anjos.

Sprawdź!  Islam Makhachev: "Z Khabibem w narożniku to niemal oszukiwanie. Zasługuję na walkę o pas!"

Kilka tygodni temu swojego rywala na debiut poznał Robert Bryczek, który w lutym zmierzy się z Albertem Duraevem. Ostatnią szansę dostał natomiast Łukasz Brzeski, który niestety rozpoczął przygodę z UFC od trzech porażek, w tym jednej przez mocno kontrowersyjny werdykt. Zmierzy się on z Valterem Walkerem w kwietniu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.