KSW

Szpilka wskazał większe wyzwanie! Porównał Wrzoska i Pudziana

Artur Szpilka został poproszony o wskazanie trudniejszego rywala z dwójki Arkadiusz Wrzosek i Mariusz Pudzianowski. „Szpila” wymienił dwa aspekty, przez które uważa kickboksera za większe wyzwanie.

Były pięściarz po blisko rocznej przerwie powróci do okrągłej klatki podczas XTB KSW 94. Jego rywalem w ERGO Arenie będzie pnący się w górę rankingu wagi ciężkiej Arkadiusz Wrzosek.

Pojedynek obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka3.80Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.27Fortuna

Wrzosek, czy Pudzianowski? Szpilka wskazał trudniejszego rywala

Szpilka ma za sobą 3 pojedynki w MMA i ze wszystkich wychodził zwycięsko. O ile wygrane nad Siergiejem Radczenką i Denisem Załęckim mogą nie rzucać na kolana, o tyle docenić trzeba wiktorię nad Mariuszem Pudzianowskim.

Sprawdź!  Szpilka reaguje! Wymowne nagranie po walce Załęcki – Tyburski! (VIDEO)

W rozmowie z Kanałem Sportowym „Szpila” został zapytany, kto jest większym wyzwaniem: „Pudzian”, czy najbliższy jego rywal, Arkadiusz Wrzosek? Były pięściarz wskazał kickboksera:

Uważam, że tak, z racji dwóch rzeczy: młodość i bycia niepokonanym, tak jak ja. To zawsze niesie z sobą walkę do końca. Coś takiego jest, że chcesz zawsze wygrać, nawet jakbyś nie miał siły, to jeszcze coś z siebie wykrzesasz. Uważam go za trudniejszego zawodnika, a sama walka też pokaże jak to będzie wyglądało. Może być tak, że będzie bardzo trudny. Może być tak, że… różnie może być.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.